Proužky jsou stále módním trendem

Proužky jsou stále módním trendem

Proužky tu byly, jsou a stále budou trendem

Pruhované mohou být kalhoty, sukně, šatičky, trička, svetry i punčochové kalhoty. Ty nejmenší děti mohou obléknout pruhované dupačky či bodyčko, stejně tak kamaše, které zahřejí i v chladných dnech.

Dle barevných kombinací může být pruhovaný vzor velmi pestrý nebo naopak spíše jemný a nepříliš výrazný. To v případě kombinace černé s tmavě šedou či například kombinace podobných odstínů stejné barvy nepůsobí nijak výrazně. Avšak co se týká dětí, nemusíte se výrazných barev vůbec bát. Ocení ji totiž jak samotné děti, tak i vy. Na pruhovaném oblečení nebudou hned vidět případné skvrny či pozůstatky po jídle, a pokud by se náhodou ani po vyprání flíčky úplně neztratily, proužky je šikovně schovají a rozhodně nebudou vidět na první pohled, ale až na detailní prozkoumání. Což v případě malých dětí není vůbec špatné, protože je pak nebudete muset tolik hubovat.

Co se týká optických efektů proužků, tak ty vodorovné a široké opticky rozšiřují. Tím pádem se nehodí na tričko či svetr pro silnější děti a na kalhotách nebudou slušet vůbec nikomu. Naopak proužky svislé zeštíhlují, nohy navíc efektně prodlouží, proto se uplatní nejen na dětském oblečení, ale pro své dobré optické efekty je velmi rádi nosí i dospělí. Proužky se dají velmi dobře kombinovat s jednobarevnými kousky oblečení, které jsou v dětském šatníku jistě k dostání. Velmi hezky vypadají na proužkách potisky a různé aplikace, které překvapivě velmi vyniknou a celkový vzhled daného kousku oblečení vkusně doplní a doladí.

 

Zdroj fotografií: Fabulouskids.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram