Pleť prozářená vitamínem C zpomaluje proces stárnutí, obnovuje kolagen a bojuje proti pigmentovým skvrnám

Pleť prozářená vitamínem C zpomaluje proces stárnutí, obnovuje kolagen a bojuje proti pigmentovým skvrnám

Podzim i zima jsou roční období, která po horkém létě doslova vyžadují maximální péči o pleť. Právě teď je potřeba chránit, vyživovat a hýčkat. S tím vám pomůže kosmetická řada značky Novexpert s vitamínem C, která zajistí více než jen rozjasnění mdlé pleti.

Řada s vitaminem C pro prozářenou pleť a zpomalení procesu stárnutí pleti

Vitamín C je klíčový prvek nejen pro zdraví, ale také pro krásu pokožky. Podporuje obnovu kolagenu, bojuje proti pigmentovým skvrnám a působí jako silný antioxidant. Produkty z této kosmetické řady Novexpert mají pH, které je navržené tak, aby se co nejvíce přiblížilo přirozenému pH pokožky (kolem 4,5-4,7). Produkty navíc obsahují komplex stabilizovaného vitamínu C a jsou hypoalergenní. Dopřejte všechny benefity vitamínu C i té nejcitlivější pleti bez obav z podráždění během celého roku!

Řekněte sbohem mdlé pleti s Vitamin C Booster

25 % stabilizovaného vitamínu C v jednom flakonu séra pro dokonale prozářenou pleť po celý rok. Tento booster je ultra koncentrovaný vitamínový koktejl, který vaší pleti dopřeje všechny výhody vitamínu C, jako jsou omlazení, projasnění, redukce pigmentových skvrn a mnoho dalšího, a to vše každý den po celý rok. Tento zázrak s vysokou koncentrací stabilního vitamínu C je vhodný pro všechny typy pleti.

NOVEXPERT Booster s vitamínem C sérum 30 ml / 1.590 Kč 

 

Vitamin C Express Radiant Cleansing Foam

Dokonale čistá a hladká pleť za 20 vteřin? Beze všeho. Tato rozjasňující čistící pěna důkladně pečuje o mdlou a stárnoucí pleť s pigmentovými skvrnami. Navíc má bohatou krémovou texturu, kterou si zamilujete. Express Radiant Cleansing Foam s vitamínem C důkladně pečuje o mdlou a stárnoucí pleť s pigmentovými skvrnami. Nejenom, že vaši pleť vyčistí, odstraní make-up, ale zároveň jí dopřeje šetrný peeling. Tato pěna vaší pletí dodá efekt „nové kůže“, a to každý den.

NOVEXPERT Express Radiant Cleansing Foam rozjasňující čisticí pěna 150 ml / 375 Kč 

Radiance Lifting Eye Contour

Vyhlazení a zjemnění očního okolí do 5 minut, to je oční krém s vitamínem C, který rozjasňuje a posiluje namáhanou pokožku kolem očí. Redukuje tmavé kruhy pod očima a působí proti drobným vráskám. Váš pohled získá novou jiskru, oční okolí nebude působit tak unaveně a vy se budete cítit skvěle.

NOVEXPERT Vitamin C Radiance Lifting oční krém 15 ml / 875 Kč 

 

Všechny produkty řady Novexpert s vitamínem C koupíte v prodejnách i na e-shopu Dr. Max.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram