Průkopník outdoorového oblečení z merina společnost Icebreaker nabízí kolekci pro zimní dětské radovánky

Průkopník outdoorového oblečení z merina společnost Icebreaker nabízí kolekci pro zimní dětské radovánky

Kolekce oblečení pro děti Icebreaker Kids nabízí topy, tílka....

Hitem Icebreaker Kids pro děti v období podzim/zima 2012 je bunda Camper Jacket, která je vybavena náprsní kapsou s otvorem, kterým lze snadno provléknout sluchátka od MP3 přehrávače. Ty se tak přestávají zašmodrchávat a motat pod nohy, což jistě mladí hudební příznivci ocení.

„Camper Jacket je vyrobena změkkého luxusního materiálu Realfleece z čistého ovčího merina, které si tolik oblíbili dospělí zákazníci, je úžasně hřejivá, pohodlná a přitom lehká. Navíc můžete Camper Jacket vrstvit a nosit ji pod nepromokavou vrstvou, ale i při samostatném nošení dobře odolává mrholení a vlhkosti, čímž se stává ideálním řešením pro děti, které odmítají nosit větrovky,“ vysvětlil Marketing & PR Manager Icebreaker Czech Republic s.r.o. David Chovanec. Za povšimnutí stojí rozhodně také mikina s kapucí Icebreaker Kids Adventure Hoody opatřená praktickou kapsou vpředu, která je vynikajícím svrškem na každodenní nošení. Účinnou zbraň proti nastydnutí poskytuje čepice Camper Hat upředená znekousajícího materiálu Realfleece. Kolekce Icebreaker Kids se může pochlubit novými potisky. Například na topech s dlouhým rukávem a mikinách s kapucí najdeme medvědy na skateboardu, motiv roztříštěného ledu nebo ručně kreslené japonské motivy ptáků. „Tištěné motivy určené pro dětské oblečení rozdělil Icebreaker do dvou kategorií, roztomilé potisky s motivy zvířátek pro děti ve věku jeden až čtyři roky a odvážnější, nápadité potisky pro věkovou skupinu pět až čtrnáct let,“ informoval David Chovanec. Barevná škála kolekce Icebreaker Kids se také rozšířila o syté hluboké tóny. Mezi nové odstíny patří Cherub (sytě růžová), Grass (intenzivní zelená) a Gulf (zářivě modrá), která bude pro dívky skvělou alternativou k růžové. „Nové odvážné barvy se objevují i na podkolenkách Snow Mid, které nedávno podrobil náročným testům v horách lyžařský tým Icebreaker složený z pěti dětí ve věku pět až dvanáct let. Každý zčlenů týmu nosil devět dní jeden pár lyžařských ponožek Snow Mid, ty v testu obstály beze ztráty jediné hvězdičky, ani po takové době nezapáchaly a zabránily vzniku puchýřů i odřenin,“ řekl Chovanec a dodal, že názory dětí i rodičů na oblečení jsou pro Icebreaker nesmírně důležité proto, že se firma snaží nabízet takové oděvy, které budou děti stále rády nosit a nezůstanou viset ve skříni. Vrstvený systém Icebreaker Kids oblečení zvlny ovcí merino od Icebreakeru zaručuje bezpečnou ochranu dětí před chladem, ale zároveň je prodyšný, čímž zabraňuje přehřátí. Kvýhodám merina náleží jeho měkkost, odolnost proti slunci, ohni i zápachu. „Rodiče také jistě ocení snadnou údržbu oděvů Icebrekaer, neboť je můžete prát bez problémů vpračce, rychle schnou a není potřeba je žehlit,“ uzavřel Chovanec.

Společnost Icebreaker vznikla na Novém Zélandu v roce 1994 a od počátku pracuje důsledně na principech trvale udržitelného rozvoje. Jako jediná outdoorová firma získává Icebreaker merino přímo v místě jeho vzniku od novozélandských farmářů. Může tak s jistotou zaručit nejen kvalitu materiálu, ale i dobré životní podmínky čtyřnohých továren na zlaté rouno, které se pasou volně na horských svazích. Merinové oblečení značky Icebreaker určené pro pobyt v přírodě, technické sporty a aktivní životní styl zahrnuje spodní prádlo, střední a svrchní vrstvy oblečení, ponožky a další doplňky pro muže, ženy i děti. Společnost Icebreaker sídlí ve Wellingtonu na Novém Zélandu a její výrobky se prodávají ve více než třech tisících obchodech ve čtyřiceti třech zemích světa.

 

Zdroj obrázků: Icebreaker

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram