První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

Pozvánku, která nám na tuto historicky první událost přišla, jsme rozhodně nemohli ignorovat. Za Móda.cz musíme hodnotit, že se akce podařila na jedničku.

Představte si mejdan, který pořádá opravdový americký Playboy. K tomu spoustu známých tváří a dobrého jídla. Tak probíhala oficiálně první party, kde se k magazínu Playboy přidal i pořad televize Prima TOP STAR. Přítomná byla tvář hlavních zpráv TV Prima Eva Perkausová, která odstartovala novou éru časopisu Playboy v Čechách. Na večírku se ukázala v doprovodu Romana Šebrleho, se kterým zprávy uvádí. Nechyběly ani osobnosti z Top Star pořadu, jako moderátor David Gránský.

Pohostinný raut v podobě nového menu restaurace SaSaZu, všudypřítomní Playboy zajíčci a bohatý program byli tím, co večírek povýšilo na jedinečnou úroveň. Ze zpěváků se nám zejména líbilo vystoupení Marty Jandové, k pokoukání ale bylo i akrobatické vystoupení Kristiny Spirulina či vystoupení Pole Dance. Osobností se na večírku sešlo nespočet. A že to byl mejdan opravdu vydařený, se můžete přesvědčit na fotkách níže...

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram