PUMA přichází s českou fitness aplikací, se kterou si dáte do těla

PUMA přichází s českou fitness aplikací, se kterou si dáte do těla

Milujete pohyb a rádi se někam posouváte? Stejně to vnímá i globální značka PUMA, která se spojila s „girl power“ a vytvořila českou aplikaci, ve které každý den najdete nové cviky.

foto: se svolením značky PUMA

Zakladatelkou a hlavní tváří projektu je crossfiterka, trenérka a influencerka Lucie Minářová, která inspiruje lidi k pohybu a zdravému životnímu stylu již od roku 2015. Projekt JEDUNAVÝKON (JNV) tvoří v současné době zejména komunita žen, která se vzájemně podporuje ve všech pohybových cílech. Hlavní message je kromě sdílení výsledků založená především na vzájemné motivaci.

„Naší filozofií je radovat se ze vzájemných úspěchů, protože čas strávený sportem nás posune vpřed a budujeme jím své silné já. Hodně důležité je pro nás podporovat se navzájem, nikdy v tom nejsme samy,“ říká Lucie Minářová.

foto: se svolením značky PUMA

Jedním z dlouhodobých cílů značky PUMA je podpora lokálních tvůrců na poli umění, módy a samozřejmě i sportu. Vzhledem k tomu, že součásti komunikace značky je také oslava žen, které mají odvahu na sobě pracovat, jít si za svými sny a inspirovat tím ostatní, bylo propojení s komunitou JEDUNAVÝKON zcela přirozené.

„Ženy jsou jednou z priorit značky PUMA. Prostřednictvím dlouhodobé kampaně She Moves Us oslavujeme jejich vášeň a sílu pracovat na sobě a inspirovat ostatní. Máme radost, že jsme mohli spojit síly s projektem JEDUNAVYKON, a společně zrealizovat aplikaci, která bude ženy v tomto nadšení podporovat. Do budoucna plánujeme společně také další projekty, na které se těšíme,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.

Unikátní česká aplikace JNV, která si klade za cíl usnadnit pohyb dle smysluplných tréninkových plánů a podpořit správné provedení, nabízí výběr ze tří cvičebních plánů: silově-kondiční trénink na doma, silově-kondiční trénink do posilovny a běžecký plán. Součástí je nový trénink na každý den a také databáze s více než 1000 videi. Videa k jednotlivým cvikům vytvořily certifikované trenérky z JNV s cílem zvýšit efektivitu domácího cvičení a zároveň snížit pravděpodobnost špatného provedení cviku a tím také možnost zranění.

foto: se svolením značky PUMA

„Trenérky, které cvičí ve špičkových funkčních tréninkových produktech PUMA, tvoří na každý týden úplně nové tréninky a díky tomu bude JNV aplikací s 1000+ cviky. Cvičení vás jednoduše nepřestane jen tak bavit,“ říká Minářová a dodává: „V programech kombinujeme zábavu i bezpečnost se základními principy, které jsou nutné pro progres i v tréninku, a tudíž i pro změnu postavy.”  

Aplikaci lze zdarma stáhnout od 22. února v App Store a Google Play v mobilní i webové verzi. Plány si bude možné předplatit na 1 nebo 3 měsíce, či na celý rok. Domácí workouty nebo sólo běh jsou kombinovatelné s lekcemi crossfitu přímo v komunitě JNV. Aplikace totiž umožňuje také rezervaci na tyto “offline” lekce. Výhodou je jednoznačně možnost trénovat odkudkoliv a kdykoliv.

foto: se svolením značky PUMA

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram