PUMA x Winnie Harlow: nová kolekce plavek a spodního prádla

PUMA x Winnie Harlow: nová kolekce plavek a spodního prádla

Puma v nové kolekci plavek a spodního prádla Radiate Boldness společně s Winnie Harlow oslavuje sebevědomí  

Zdroj: PUMA
 

Sportovní značka PUMA se spojila s mezinárodně uznávanou modelkou Winnie Harlow a společně uvádí na trh nejnovější kolekci plavek a spodního prádla v kampani, která se zaměřuje na podporu ženského sebevědomí a odvahy. Kampaň je součástí platformy PUMA "SHE MOVES US", která oslavuje a inspiruje ženy po celém světě.

Spodní prádlo a plavky, které vyrábí PUMA společně se svou dceřinou společností stichd®, jsou určeny všem ženám a dívkám. Kolekce přináší kombinovatelné topy a spodní díly ve výrazných barvách, které jsou vyrobeny z udržitelnějších materiálů.


Zdroj: PUMA

Spodní prádlo, které Winnie Harlow v kampani oblékla, zahrnuje měkkou vyztuženou podprsenku a bezešvé bokovky, svítící top s výstřihem a svítící kalhotky z organické bavlny. Kolekce také přináší jednodílné plavky z recyklovaného nylonu, bandeau top a kalhotky ve tvaru V z recyklovaného nylonu, šortky s vysokým pasem z recyklovaného polyesteru, top s nabíraným výstřihem a šortky s vysokým pasem z recyklovaného nylonu.


Zdroj: PUMA

"Miluji svou PUMA rodinu a jsem vděčná, že mohu být součástí kampaně „She Moves Us“. Reprezentace je tak důležitá a klíčová. Je to něco, co prosazuji už od svých začátků v branži. Je osvěžující spolupracovat se značkou, jako je PUMA, která sdílí stejné hodnoty, " říká Winnie Harlow.

Prostřednictvím platformy „She Moves Us“ sdružuje PUMA své ambasadorky, jež se spojují s ženami po celém světě, aby iniciovaly diskusi o tématech, která jsou v dnešní době pro dívky i ženy, klíčová. "Doufám, že pomáhám otevřít dveře ještě o kousek víc, aby jimi mohly projít i další ženy. Moji mentoři to udělali pro mě a mou ambicí je udělat to samé pro ostatní. Chci i nadále pomáhat prosazovat sebevědomí, inkluzi a přijetí," dodala Winnie Harlow.


Zdroj: PUMA

Vybrané produkty z kolekce plavek a spodního prádla Radiate Boldness budou dostupné v průběhu května na Puma.com

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram