Půvabná Marion Cotillard září pro Lady Dior i pro Cruise kolekci 2016

Půvabná Marion Cotillard září pro Lady Dior i pro Cruise kolekci 2016

Známá a na pohled přitažlivá francouzská herečka jako tvář značky Dior pózovala s ikonickou kabelkou pro kampaň Cruise 2016. 

Dior patří k módním domům, které když nafotí novou kampaň je úchvatná. Zůstává ve veškerých konvenčních mezích, splňuje požadavky značky, je něčím nová ale zůstává střídmá a elegantní. S těmito aspekty se dá smířit a nezbývá nám, než je respektovat. Co nás ale mrzí, je jiný z nich - Dior nikdy nevypustí celou sérii fotek. Obvyklý počet snímků, které těší naše oči na stránkách luxusních magazínů a v zahraničí na autobusových zastávkách, jsou dva. Jen dvě fotky. Nic víc. Možná i to patří k oné střídmosti, o které jsme se zmínili již výše. 


Herečka Marion Cottilard pózovala pro fotografa se vší noblesou v rozestlané manželské posteli s několika starorůžovými květy. Cottilard jako tvář značky funguje již od roku 2008. A v kampani Cruise 2016 ji to nesluší o nic méně, než v kampaních předchozích. V černých maxišatech a se zlatou a červenou Lady Dior vypadá čtyřicetiletá výherkyně Oscara opět úžasně.

fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram