5 jarních trendů, které budete chtít nosit každý den

5 jarních trendů, které budete chtít nosit každý den

Jarní sezóna je jedním z období, kterého se nikdy nemůžeme dočkat. Příval nové inspirace, trendů a energie zároveň nás doslova obklopuje. Zima o sobě dá jistě ještě vědět, ale nic nezabrání tomu, abychom se společně připravily na to nejlepší, co nám dámské jarní kolekce nabízejí. Pokud jste stejně nedočkavé, a chcete mít náskok, pojďte se podívat o jakých trendech bude letošní jaro.

Něco z let minulých

Ano, ano! Pokud máte ráda minimalistický styl 90. let, pak se vám bude líbit, co se chystá na jaro 2024. Značky se zaměřují na základy šatníku plné čistých linií s kapkou moderních prvků, které se snadno nosí a jsou stále šik. Úzké sukně, rovné džíny, bílá košile, šedé obleky, hranaté výstřihy.

foto: se svolením Mango

Ultra mini podpatky

Letošní jaro bude ve znamení pohodlí, ale to jen díky velikosti, protože jinak tyhle botičky na mini podpatku působí žensky, elegantně a jsou prostě cool. Takových budeme chtít plný šatník.

foto: se svolením Zara

Vínová mánie

Sytá tmavě červená, merlot, burgunda, černá třešeň - názvů je spousta, ale všechny zaručeně fungují. Luxusní a elegantní barva, která působí svěžím dojmem a snadno se nosí nejen na podzim, ale také na jaře. Aktuálně hraje prim ve světě barev. Ať už jí podlehnete malým detailem nebo outfitem od hlavy až k patě, necháme na vás, každopádně tato barva nás opravdu baví.

foto: Getty Images

Znovu nevěstou

Bílé šaty mají letos na jaře a v létě dominovat a vzhledem k nabídce značek máme pocit, že si určitě vybereme alespoň jedny takové. Takže s prvními slunečními paprsky a teplotami převyšujícími dvacet stupňů jsme přesvědčeny o tom, že bílé šaty s jemnou krajkou a detailem průhlednosti budeme chtít každý den.

foto: se svolením Zara

Trocha pohybu

Potěšení pro všechny sportovní nadšence. Je čas na atletický vibe s preppy nádechem, polokošilemi, akademickými blejzry, pruhovanými knoflíčky a ragbyovými košilemi, které dokáží vyvolat pocit uvolněnosti a lehké upjatosti hraničící s elegancí.

foto: se svolením Zalando (Polo RalphLauren)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram