Bestseller značky ELEMIS

Bestseller značky ELEMIS

Čisticí balzám řady Pro-Collagen, která slaví 20 let. ELEMIS, přední značka v oblasti péče o pleť, představuje v České republice svůj jedinečný čisticí balzám řady Pro-Collagen. Je navržen na základě nejnovějších vědeckých výzkumů tak, aby poskytoval nepostradatelné hloubkové čištění a zároveň pleť hydratoval.

Pro-Collagen čisticí balzám představuje průlom v oblasti produktů pro čištění pleti. Jeho složení je založeno na kolagenu a rostlinných extraktech. Tento balzám je schopen nejen důkladně odstranit nečistoty, ale také hloubkově hydratovat a omezit tvorbu vrásek. Kolagen je klíčovou ingrediencí, která přispívá k zesílení a ochraně struktury pokožky, zatímco rostlinné extrakty pomáhají vyživovat a revitalizovat pleť. Jedinečná kombinace 9 esenciálních olejů včetně levandulového, heřmánkového a eukalyptového dodává produktu krásnou svěží vůni. 

„Tento balzám přináší opravdovou revoluci v čištění pleti. Jeho luxusní krémová textura se mění v olej, který dokonale odstraňuje make-up i jiné nečistoty a zanechává pleť čistou, jemnou a hydratovanou. Skvělé výsledky potvrzuje ocenění Stylist Best Beauty Awards 2023,“ komentuje Hubert Pelka, ředitel značky Elemis pro střední a východní Evropu.

 

Čisticí balzám je vhodný pro všechny typy pleti a je ideální pro každodenní použití. Jeho bohatá textura a složení pomáhají nejen pleť čistit, ale také ji zanechávají vyhlazenou
a sjednocenou. Produkt je dostupný ve velikostech 50 g a 100 g v prodejnách nebo na
e-shopu Marionnaud. 

Řada produktů Pro-Collagen slaví tento rok výročí 20 let. Produkty této řady vynikají svou jedinečnou texturou a skvělými výsledky, zanechávají pleť pevnější a mladistvější již během několika dní.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram