Dejte relaxaci zelenou

Dejte relaxaci zelenou

Nadcházející zimní čas je jako stvořený ke zklidnění a relaxaci, klidnému spočinutí v jinak uspěchaných časech. Před Vánoci a závěrem roku možná ještě uspěchanějších než obvykle.

O to více si zasloužíme chvilky pro sebe, v nichž dobijeme baterky a věnujeme péči sami sobě.  

Pár tipů, jak na to:

Opravdovou chvíli relaxace si můžete dopřát díky novému BIO relaxačnímu sprchovému gelu Prodigieux® Néroli s extraktem z aloe vera, který jemně čistí, osvěžuje a jemně provoní pokožku. Obsahuje 98 % složek přírodního původu.

Své tělo, pleť i vlasy můžete hýčkat se 100% přírodním ikonickým multifunkčním suchým olejem Huile Prodigieuse® Néroli. Obsahuje za studena lisované 100% přírodní oleje z gaskoňské švestky a sezamu a jeho uklidňující vůně pomerančového květu, bergamotu a lavandinu vám navodí příjemný pocit klidu a vyrovnanosti. 

Pocit zklidnění vám pomůže prodloužit vzdušná parfémovaná voda Prodigieux® Néroli Le Parfum inspirovaná tělovým olejem Huile Prodigieuse® Néroli. 

Otevírá se ovocným nádechem, výrazný petitgrain se prolíná s božským bergamotem a provokuje novou chuť do života. Buket verbeny, levandule a pomerančového květu představuje ústřední květinové akordy, kdy se každý okvětní lístek prolíná a vyzařuje klid a pohodu. V závěru parfému přeruší aromatickou svěžest pižmový základ, který se usadí na pokožce a odhalí uklidňující tóny Huile Prodigieuse® Néroli.

Parfémovaná voda obsahuje 96 % složek přírodního původu a má veganské složení bez přísad a derivátů živočišného původu.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram