Den Matek: 10 dárků pro nezapomenutelný den

Den Matek: 10 dárků pro nezapomenutelný den

Hledali jsme široko daleko a vymýšleli, čím obdarovat maminky a udělat jim tuto neděli radost ke Dni matek.

Ať už chcete obdarovat svou vlastní maminku, nebo maminku vašich dětí, blíží se Den Matek, a to je ideální příležitost vyjádřit svou lásku a vděk. Pokud se při hledání dárků ztrácíte, máme tu pro vás 10 skvělých dárků, které udělají maminkám určitě obrovskou radost.

1) Květina

Začneme "klasikou", která potěší každou ženu, ale ne vždy si na ni vzpomeneme. Čerstvé květiny dokáží navodit příjemnou atmosféru a zdobit interiér dlouhé dny. A ženy je prostě milují!

foto: Pexels

2) Wellness balíček

Výjimečný den, výjimečná žena, výjimečná péče. Každá maminka si zaslouží chvíle odpočinku a péče o sebe. A co by mohlo být lepším dárkem než den plný odpočinku, péče a zážitků pro všechny smysly a tělo. 

foto: se svolením Wellness Infinit Sen

3) Stylová obuv nebo kabelka

Luxusní kousek, jako jsou boty, nebo kabelka, může být pro maminku tím pravým dárkem, který jí přinese pocit elegance a stylu. A kdo ji zná lépe, než vy. 

foto: se svolením CCC (Gino Rossi)

4) Luxusní péče o pleť

Máme dokonalý dárek pro maminky, které si po náročném dni dokáží užívat chvilku jen pro sebe a péči o svou pleť. Kosmetické přístroje GESKE kombinují pokročilou technologii, nepřekonatelný design, dermatologické vědecké poznatky a sílu umělé inteligence. MicroCurrent Face-Lifter 6 v1 se postará nejen o viditelný lifting, ale také sjednocený tón pleti. Mladistvý vzhled s pevnými konturami, to je přání každé moderní ženy.

foto: se svolením GESKE

5) Personalizovaný šperk

Personalizovaný šperk s inicialami dětí nebo speciálním datem je vždy vzácným a osobním dárkem, který jí připomene vaši lásku každý den. Ale když tak nad tím přemýšlíme - šperk potěší za jakékoli situace.

foto: se svolením Pandora

6) Domácí lázně

Možná právě vaše maminka celé dny pobíhá venku a ráda by si užila dlouhou koupel a odpočinula si ve vaně plné bublinek. Dopřejte jí to pravé rozmazlovaní v pohodlí domova. Značka Lush se přímo specializuje na podobné zážitky, které dokáže vyšperkovat do posledního voňavého detailu.

foto: se svolením Lush

7) Sladké tajemství

Malá umělá květina, která přinese více radosti a potěšení než si dokážete představit. Dárek, který zaručeně potěší nejednu ženu. Model Power Flower totiž připomíná romantické okvětní plátky. Tento vibrátor má 12 vibračních programů a opravdu mimořádný výkon. Ideální dárek ke Dni matek a zároveň předčasný dárek ke Dni otců.

foto: se svolením Satisfyer

8) Piknikový koš plný lahůdek

Vytvořte romantický piknik pro ni a vaši rodinu s piknikovým košem plným lahůdek, které si můžete společně užít na čerstvém vzduchu. Bude to nejen skvělé překvapení plné dobrot, ale také nezapomenutelný zážitek. Vybírejte z různých druhů sýrů, lahodných sušenek, exotických ovocných marmelád a dalších pochoutek.

foto: Pexels

9) Kosmetická sada oblíbených produktů

Dopřejte mamince tu nejlepší péči o pleť s kosmetickou sadou, do které můžete přidat pleťové sérum, pečující krém nebo výživnou masku. Nechte ji zažít pocit luxusu a péče o sebe.

foto: se svolením Estēe Lauder

10) Víkendový výlet

Darujte mamince víkendový výlet do oblíbeného města nebo na malebné venkovské sídlo. Bude to pro ni příležitost načerpat nové inspirace a prožít společně s rodinou nezapomenutelné chvíle.

foto: Pexels
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram