Den svatého Valentýna letos bude u Victoria’s Secret smyslnou oslavou luxusu

Den svatého Valentýna letos bude u Victoria’s Secret smyslnou oslavou luxusu

Pro nejromantičtější den v roce si Victoria′s Secret připravila exkluzivní valentýnskou kolekci vůní a beauty produktů s názvem Tease Cocoa Soirée. Teda takhle - podle nás by se nemělo čekat na svatého Valentýna, protože každý den by měl být plný lásky a vzhledem k tomu, že tato kolekce bude v prodeji již od 23. ledna 2024, pojďme udělat našim drahým polovičkám radost o něco dříve.

Jedná se o speciální výběr produktů, které se postarají o uchvácení smyslů, okouzlení mysli a nekonečné dávky sladké lásky. Kolekce je dokonalým spojením elegance a osobitého kouzla, které podtrhne nezapomenutelné valentýnské zážitky. Produkty, vycházející z bohatých a opulentních tónů kakaa, jsou plné hřejivosti a sofistikovanosti pro tu pravou atmosféru romantiky.  

foto: se svolením Victoria′s Secret

Vůně Tease Cocoa Soirée se otevírá svůdnou a živoucí kombinací lesních plodů, čerstvě utržených malin a ostružin. Texturovaná směs zralého ovoce se mísí s jemnými okvětními lístky frézie, které čichovému vjemu propůjčují kontrastní květinový nádech. Nakonec do hry vstupují dekadentní a omamné nóty tmavého kakaa a krému Chantilly. Lesní plody a čokoláda, dokonalá kombinace!

„Nová vůně Tease evokuje samotnou esenci luxusu a požitkářské hravosti. Dosahuje dokonalé rovnováhy mezi smyslností a živostí,“ popisuje hlavní parfumér Frank Voelkl. 

Můžete se těšit na parfémovanou vodu, parfémovanou mlhu, parfémovanou vodu v kuličce, tělové mléko a mýdlo. Nové vůně a beauty produkty z kolekce Tease Cocoa Soirée budou v prodeji od 23. ledna 2024 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz.

foto: se svolením Victoria′s Secret
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram