Elegantní, šik a zároveň praktická. Jak vybrat tu pravou kabelku do práce?

Elegantní, šik a zároveň praktická. Jak vybrat tu pravou kabelku do práce?

Jarní trendy udávají více směrů, ale pokud jde o nákup kabelky vhodné do práce, která by měla být elegantní, snadno kombinovatelná a hlavně musí pojmout větší množství věcí, logicky se budeme poohlížet po kabelce větších rozměrů. Ale! Protože ne každý den musíme mít u sebe celý kancelářský arsenál, ukážeme vám i ty menší, stylové, ale stále s dostatkem prostoru.

foto: se svolením Marks and Spencer

Základ šatníku s královnou barev

Když den začíná hektickým ránem a vy víte, že potřebujete sáhnout po něčem, co bude vždy fungovat. Jednoduchá, ale přesto nadčasová kombinace dámského kostýmu a elegantní kabelky z umělé kůže. Dostatečně prostorná taška přes rameno s nastavitelným popruhem a magnetem v horní částí zapínání. Dokonalý základ šatníku, který kombinuje klasický a současný styl.

foto: se svolením Marks and Spencer

Když se snoubí elegance s funkčností

Z hlediska funkčnosti je tato kabelka naším favoritem. Dokonalé vnitřní uspořádání, které velice dobře pojme telefon, peněženku, klíče a další drobnosti. Tahle kabelka bude vaší radostí ve chvíli, kdy "něco" hledáte. Obsahuje navíc i odnímatelný kroužek na klíče. Ano! A samozřejmě se do ní vejde i notebook. Seženete ji ve třech barvách, ale tahle je za nás nejvíce trendy.

foto: se svolením Mango

Dnes nalehko

Malá, ale dlouhá. Vhodná pro ty dny, kdy s sebou zrovna nemusíte brát notebook, ale bude vám stačit jen telefon, peněženka, brýle, zápisník a další drobnosti. Prodloužená baguette je ideální volbou pro jakoukoliv příležitost. Nadčasová, elegantní a tak stylová. Milujeme její variabilitu, kdy ji podle nálady vezmete do ruky, přes rameno nebo klidně jako crossbody. Můžete ji tak dokonale kombinovat s formálním, ale také s ležérním městským outfitem. 

foto: se svolením Prada

Pátek v barvách

Pletená taška ve výrazné barvě a dokonalém designu, se kterou hravě proplujete pracovním dnem rovnou do víkendové atmosféry. Kabelka, do které se vám vejdou všechny pracovní pomůcky a z kanceláře můžete vyrazit rovnou do města na večeři. Ta barva je nepřehlédnutelná.

foto: se svolením Marks and Spencer

Volné ruce

Stále elegantně, ale kabelka to není. Ano, i kvalitní batoh dokáže být tím pravým doplňkem, když potřebujete, aby váš outfit byl vhodný do práce a navíc chcete mít volné ruce a rovná záda. Minimalistický, prostorný a stylový.

foto: se svolením Zalando (Valentino)

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram