Emily Ratajkowski v nové kampaňi CCC

Emily Ratajkowski v nové kampaňi CCC

Bonjour, Emily! V nové kampani pro sezónu jaro/léto 2023 na nás dýchne díky značce Jenny Fairy a půvabné Emily Ratajkowski pařížská atmosféra 60. let minulého století.

Oblíbená značka zahajuje jaro spoluprací se supermodelkou Emily Ratajkowski. Modelka, herečka, autorka a podcasterka s polskými kořeny tak oblékla největší trendy této sezony a opět potvrdila, že je bezpochyby jednou z nejvíce magnetizujících "it girls" na světě.

zdroj: se svolením CCC

Značka Jenny Fairy (dostupná v CCC), ráda sleduje aktuální trendy, a tak vsadila na kolekci, které vládnou rozverné podkolenky, pastelové komplety a slušivé balerínky. Ano, a právě baleríny v této kampani hrají prim. Jejich velký návrat si tak nyní můžeme užít i díky pařížské inspiraci právě v podání Emily Ratajkowski. Pokud jste již naladěné na jarní dny, obujte novinky z této kampaně, protože kdo by nemiloval styl okouzlujících Pařížanek. 

zdroj: se svolením CCC

Kdyby vás náhodou třeba jen na chvilku omrzel ten klasický dívčí vzhled i v tomto případě značka Jenny Fairy myslela na vše. Klasické bílé tenisky flatforms jsou nezbytnou součástí nejedné Pařížanky a dají se tak jednoduše kombinovat s dalšími akcenty celé kolekce. Světlé barvy, perleťové detaily nebo měkké lemy kabelek doplní nonšalantní vzhled. C'est très chic!

Za jarní kampaní značky Jenny Fairy stojí módní duo The Morelli Brothers. Luka a Alessandro působí v Los Angeles a na svém kontě mají nejedno velké focení kampaní a obálek módních časopisů s kráskami, jako je Kendall Jenner, Hailey Bieber nebo Gwen Stefani. Tentokrát pomocí objektivu zvěčnili  půvabnou Emily Ratajkowski.

Výrobky Jenny Fairy jsou k dostání v kamenných prodejnách CCC, prostřednictvím mobilní aplikace a na ccc.eu.

zdroj: se svolením CCC

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram