Expert na všechny typy pigmentových  skvrn

Expert na všechny typy pigmentových skvrn

NIVEA uvedla první sérum proti pigmentovým skvrnám s patentovanou složkou  LUMINOUS630®již v roce 2020. Nyní přichází s rozšířenou řadou sér proti skvrnám  LUMINOUS630®, která se zaměřuje na hlavní příčiny vzniku pigmentových skvrn.

Pigmentové skvrny patří k nedokonalostem pleti, jež trápí muže i ženy v každém věku. Viníkem nevzhledných tmavých flíčků je nerovnováha melaninu v pokožce, za kterou stojí nejčastěji sluneční záření nebo hormonální nerovnováha například v těhotenství nebo během menopauzy. Mezi další příčiny patří tmavé skvrny po akné, popáleních či jiných poraněních kůže, ale mohou vzniknout i po užívání některých léků či jako důsledek kožních onemocnění. Působením vhodných produktů je možné je nejen odstranit, ale zároveň předejít i jejich vzniku. Řešení nabízí značka NIVEA v podobě trojice sér  Cellular Luminous630. 

Značka NIVEA nyní nabízí ucelenou řadu produktů, které řeší problematiku pigmentových  skvrn podle příčiny jejich vzniku. Jsou vaše pigmentové skvrny důsledkem slunečního  záření či hormonální nerovnováhy v těhotenství? Nebo jde už o stařecké skvrny  způsobené věkem? Nebo jsou důsledkem akné či jiných poranění pokožky? Zvolte si  sérum z řady LUMINOUS630®, které vyhovuje právě vám. Portfolio doplňuje i sérum určené  speciálně pro péči o mužskou pleť. 

Omlazující sérum proti pigmentovým skvrnám 
CELLULAR LUMINOUS630® 

Toto nové sérum kombinuje účinky osvědčené patentované složky LUMINOUS630® proti pigmentovým skvrnám s odbornými znalostmi značky NIVEA v oblasti anti-age. Kromě složky LUMINOUS630®, která redukuje a zesvětluje tmavé skvrny a zabraňuje vzniku nových, obsahuje toto sérum i další účinné látky. Jde o kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje pokožce hydrataci a  kolagenový booster*, jež zvyšuje produkci kolagenu v pleti. Tím pomáhá posílit strukturu  pokožky, zpevňuje ji a vyplňuje hluboké vrásky, a to již za 7 dní. Sérum redukuje skvrny  vytvořené během deseti let s tím, že první viditelné výsledky jsou vidět již za dva týdny  používání. 97 % žen potvrzuje zlepšení vzhledu pigmentových skvrn po 12 týdnech používání. 

NIVEA Omlazující sérum proti pigmentovým skvrnám CELLULAR LUMINOUS630®, 30 ml,  800 Kč pro viditelně posílenou, mladistvě vypadající a zářivou pleť. *přírodní sójové výtažky.

Sérum proti tmavým skvrnám po akné 
CELLULAR LUMINOUS630® 

Lehké gelové sérum bylo vyvinuto pro potřeby mastné a smíšené pleti se sklonem k nedokonalostem. Obsahuje patentovanou látku LUMINOUS630®, která působí na buněčné úrovni a redukuje a zesvětluje tmavé skvrny po akné. Kyselina salicylová známá pro své exfoliační vlastnosti jemně odstraňuje nedokonalosti pleti a kyselina hyaluronová pleť hydratuje.  Extrakt ze zeleného čaje přispívá k redukci mazu produkovaného pokožkou. Sérum díky  svému složení nejen viditelně redukuje tmavé skvrny, ale také pleť vyhlazuje, zjemňuje a  zmatňuje.

NIVEA Sérum proti tmavým skvrnám po akné CELLULAR LUMINOUS630®, 30 ml,  800 Kč pro viditelně sjednocenou, jemnou a rozjasněnou pleť. 

Sérum proti pigmentovým skvrnám
CELLULAR LUMINOUS630® 

s patentovanou látkou LUMINOUS630® vyrovnává produkci melaninu, která stojí za vznikem pigmentových skvrnzpůsobených slunečním zářením a hormonální nerovnováhou v těhotenství. Již za dva týdny používání viditelně redukuje již vzniklé skvrny a zabraňuje vzniku nových. Po 12 týdnech pak budou skvrny až o 71 %** světlejší.

NIVEA Sérum proti pigmentovým skvrnám Cellular Luminous630, 30 ml, 750 Kč pro sjednocenou, rozjasněnou a  zářivou pleť.  

NIVEA MEN Posilující sérum 2v1 

Tento produkt byl vytvořen speciálně pro potřeby mužské pokožky. Obsahuje kombinaci patentované látky LUMINOUS630® a kyseliny hyaluronové. Viditelně redukuje tmavé a stařecké skvrny. Nabízí mužům to nejlepší v péči o pleť proti stárnutí a zanechává jejich pleť viditelně mladší. Složení je ultralehké, rychle se vstřebává, nelepí a je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Účinnost tohoto séra potvrdilo 97 % mužů, kteří  jej testovali.

NIVEA MEN Posilující sérum 2v1, 30 ml, 750 Kč účinně zmenšuje velikost  tmavých skvrn a redukuje hluboké vrásky.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram