Filip Vaněk představuje svou novou značku FOR VITAL

Filip Vaněk představuje svou novou značku FOR VITAL

Skvělá zpráva, kterou potěšíme hlavně všechny muže. Značka FOR VITAL for men dala vzniknout prémiové řadě doplňků stravy speciálně vyvinutých pro muže. 

Je pravdou, že mnohem častěji se v oblasti krásy a péče o tělo myslí na ženy. Jako by o sebe muži nechtěli pečovat. Každopádně tyto předsudky jdou nyní stranou. Značka FOR VITAL for men, ze kterou nestojí nikdo jiný než Filip Vaněk, představuje svou řadu doplňků stravy, která je výsledkem Filipovy dlouholeté spolupráce s odborníky na výživu. Tyto doplňky jsou navrženy s cílem podpořit zdraví, energii, celkovou vitalitu a mladistvý vzhled, a to bez ohledu na věk.
foto: se svolením FOR VITAL for men

"Módní styl není pouze o oblečení, ale o celkové péči o tělo, a to jak zvenku, tak zevnitř. Během svého života jsem vyzkoušel opravdu mnoho různých přístupů ke zlepšení mého vzhledu a tyto poznatky jsem se rozhodl přenést dál a sdílet je s co nejširším publikem," říká Filip Vaněk.

Cílem těchto doplňků je pomoci mužům udržovat jejich tělo, aby vypadalo skvěle co nejdéle, a tím si udržovali svou vitalitu a mladistvý vzhled, protože péče o tělo již dávno není doménou pouze žen a gayů.

V prémiové řadě najdete široký výběr doplňků stravy, které jsou vyrobeny z kvalitních a přírodních ingrediencí. Tyto produkty vznikly v kooperaci se špičkovým odborníkem v oboru biochemie na výživové doplňky.

"Společně jsme doplňky dlouho vyvíjeli a testovali, abychom zajistili jejich vysokou účinnost a bezpečnost. Jsem hrdý na to, že se nám podařilo vytvořit takové doplňky, které splňují všechny mé vysoké standardy a požadavky," doplňuje Filip Vaněk.

foto: Benedikt Renč

Výhodou těchto produktů je velmi koncentrované složení. Vybrané ingredience, které v doplňcích najdete, jsou v drtivé většině použity v maximálních denních dávkách tak, aby poskytly vyšší účinnost. Všechny produkty jsou ve formě tablet. Aktuálně v portfoliu značky najdete výživové doplňky řady: COLLAGEN, HAIR&BEARD, HUNGER BLOCK, BE SLIM, STRESS FREE, SLEEP WELL a POTENCY. 

Všechny tyto doplňky najdete na e-shopu www.forvital.cz.

A protože chceme motivovat a potěšit naše čtenáře a čtenářky, ve spolupráci se značkou FOR VITAL for men jsme připravili speciální slevu ve výši 15 %, kterou můžete uplatnit při objednání doplňků stravy. Stačí zadat kód MODA 15. Vánoce máme za dveřmi, tak pojďme udělat radost našim drahým polovičkám, anebo i sami sobě, protože většina těchto produktů funguje výborně i na ženy. Tím, že použité ingredience jsou ve velmi koncentrovaném složení, mají na ženy velmi pozitivní vliv.

foto: se svolením FOR VITAL for men
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram