Inspirace z ulic Paříže a Milána

Inspirace z ulic Paříže a Milána

Nejvíc trendy modely, které zaplavily ulice Paříže a Milána také zaplavují tuto módní sezónu. Jaké trendy dominovaly a co můžete přenést do svých šatníků?

Sociální sítě se staly velkým zdrojem inspirace a v mnohém zastínily i v dřívějších dobách tolik oblíbené "módní přehlídky" přímo z ulic těch nejvíc fashion metropolí. Každopádně street style je za nás stále velkou dávkou inspirace a studnicí nápadů, zvláště pak té z měst, jako je Paříž nebo Milán. 

Nechte na sebe také dýchnout tu správnou atmosféru plnou fashion insiderů z těchto měst, ve kterých je móda součástí každého dne.

Barbie - Core

Trocha té řůžové neuškodí a je pravda, že jí v poslední době vidíme okolo sebe poměrně často. A proč vlastně ne! Dokáže navodit hodně dobrou náladu. Svět plný bonbónů a balónků zbarvených do pastelově růžové a fuchsiové.

zdroj: @thestreetpie

Key Lime Pie

Vynikající dezert s jedovatou barvou. Tak přesně tak by se dala popsat "Lime Punch", která je favoritní barvou pro jarní a letní sezónu letošního roku. My se jí teda rozhodně nebráníme, protože barvy k novému období patří. Křiklavá zelená od hlavy až k patě není nutností, vytvořte si vlastní hranice v podobě zelených doplňků. Kabelka, boty - jak je libo!

zdroj: @thestreetpie

Flower Power

Jako rozkvetlá louka. Květiny k jaru neodmyslitelně patří a je jedno, zda jste romantickou duší, anebo se oklepete jen při pomyšlení na podobné vzory. Vyhrajte si alespoň s květinovým detailem a nenápadně s ním obměkčete svou skrytou křehkost.

zdroj: @thestreetpie, Zalando

Neo-Minimalismus

Trendy sofistikované průstřihy a neutrální tóny. Balzám pro oko. Vychutnejte si tento snadno kombinovatelný styl a posuňte neotřelou klasiku na další úroveň.

zdroj: @thestreetpie

Heavy Metal

Ať žijí metalické efekty. Zlato, stříbro a lesk drahého kamení. Pro tuto sezónu je dovoleno vše, co se bude alespoň trochu třpytit. A pokud fandíte spíše minimalismu, i tak se odvažte třeba jen drobným metalickým doplňkem.

zdroj: @thestreetpie

Y2K

Zpátky do minulosti. Nízké bokové džíny, široké kalhoty, velké sluneční brýle, sandály s řemínky a podobné kousky, na které ne vždy chceme vzpomínat, ale móda má mnoho tváří. Tak se ponořte do tohoto stylu s novým nadhledem.

zdroj: @thestreetpie

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram