Kolekce Louis Vuitton BLOSSOM se rozrůstá o další krásné kousky

Kolekce Louis Vuitton BLOSSOM se rozrůstá o další krásné kousky

Ikonická kolekce šperků Louis Vuitton Blossom je inspirovaná oblíbeným kvítkem Monogramu. V roce 2012 se rozrostla o linii Idylle Blossom, v roce 2016 pak byla představena linie Color Blossom. Nyní přichází na scénu další zajímavé novinky z linie Blossom.

Nové kreace zajímavým způsobem interpretují vnější linii kvítku Monogramu ve tvaru hvězdy. Jejich vyřezávaný design přináší neokoukaný a zároveň i organický styl. Šperky výrazné siluety a zajímavých tvarů zaujmou svou všestranností, díky které můžete individuálně podtrhnout svůj outfit.

Stejně jako v případě linií Idylle Blossom a Color Blossom jsou i nejnovější zajímavé kousky jako stvořené pro každodenní nošení. Zdobí je jednotlivé diamanty nebo diamanty v kompletním pavé osazení. Těšit se můžete na 11 kousků z růžového nebo bílého zlata. Nechybí mezi nimi prsteny, které lze vzájemně kombinovat, přívěsky, výrazná náušnice ve spletitém designu i další modely náušnic. Nové šperky jsou působivé a grafické, zároveň však i organické a nositelné. Velkoryse si pohrávají s objemem, velikostí i texturami. Podněcují představivost a ideálně se hodí k doplnění širokého spektra outfitů pro různou náladu i příležitosti. 

Prsteny jsou k dispozici ve dvou různých velikostech. Mini prsten je klasický a jemný, na okvětních lístcích jej zdobí diamanty. Větší otevřený prsten v siluetě kvítku je výraznější, kombinuje diamantový solitér s pavé osazením. Stejně jako u zbytku kolekce působí verze z bílého zlata velmi exkluzivně díky plnému zdobení diamantovým pavé. Prsteny lze nosit samostatně nebo je v působivém efektu vzájemně kombinovat. Dokonale ztělesňují všestrannost tak typickou pro celou kolekci Blossom. Ta je díky rozličným velikostem, texturám a profilům jako stvořená pro kreativní ztělesnění osobitého stylu každého z nás. 

Odvážná originalita této kolekce dokonale vyniká u náušnic. Oversized náušnice, podtrhující otevřený design kvítku jemnou linií z diamantů, nepřehlédnutelným způsobem rozzáří linie tváře. Pro milovnice střídmějšího stylu jsou ideální jemné otevřené náušnice v mini verzi, které elegantně rozzáří ušní lalůček a zdobení diamantem jim propůjčí nádech exkluzivity a rafinovanosti. Silueta kvítku je prostě dokonalá a navíc originální.

Ultra moderní manžetová náušnice kráčí ruku v ruce s aktuálními trendy. Její design je organický a propracovaný, dokonale sedí na linii ucha, ať už jí umístíte nahoru nebo na stranu. K dispozici je také ve variantě z bílého zlata s diamanty. Šperk lze nosit samostatně nebo jej působivě zkombinovat s dalšími náušnicemi. Linie ucha je tak jako nepopsané plátno, stvořené pro stylingové experimenty.

Originální a prudce moderní solitérní náušnice je bezpochyby jedním u nejzajímavějších kousků z kolekce. Díky jednoduchému mechanismu se výborně nosí a skvěle sedí. Tento dobrodružný a hravý šperk můžete libovolně kombinovat s dalšími náušnicemi pro váš originální styl. Dokonale vynikne především ve spojení s manžetovou náušnicí.  

Pro efekt vrstvení se velmi dobře hodí i náhrdelníky s přívěsky. Náhrdelník s jemným, kulatým briliantem na řetízku je nastavitelný a jeho délku lze tak různě přizpůsobit. Vybrat si můžete variantu z růžového či bílého zlata pro další možnosti stylingu a kombinování textur.

Nové šperky jsou originální a zaujmou svými grafickými liniemi. Rodinu Blossom obohacují o moderní a odvážný esprit, který oslavuje krásu představivosti a inspiruje nás k svobodnému vyjádření stylu, objevování a experimentování.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram