Zasněte se s novou kolekcí Summer 23‘ od české značky Chatty

Zasněte se s novou kolekcí Summer 23‘ od české značky Chatty

Zavřete oči a představte si atmosféru letního dne zalitého oslňujícím slunečním světlem, které se pomalu mění v syté podvečerní barvy. Nádhera! Teď otevřete oči a vstupte do této představy díky nové kolekci značky CHATTY.

Designerské duo Radka Sirková a Anna Tušková představuje pod značkou CHATTY dechberoucí letní kolekci oblečení day-to-night, která zhmotňuje představu horkého letního dne na pomezí reality a snu.

foto: se svolením CHATTY

Inspirací pro tuto kolekci se stal umělec Tishk Barzanji, který ve svých dílech zachycuje scénáře zobrazující lidi v situacích všedního dne. Barevné kompozice jeho uměleckých děl rozehrávají snový kolotoč dění celého dne. Třeba poklidně si plynoucí čas strávený s přáteli pod noční oblohou.

foto: se svolením CHATTY

Tuto kolekci spojuje především střídání barevných a materiálových kontrastů v dokonalém krejčovském zpracování jednotlivých artiklů. Precizní ruční prošití v kontrastu s jemnými materiály. I nadále značka používá přírodní materiály a propracované střihové detaily. V kolekci najdete také nápadité letní bundy typu bomber, lehký kabát a vestu s koženými detaily lemování. Nechybí ani několik variant šatů a popelínových topů v kontrastu s kalhotami, šortkami a sakem panštějšího střihu. Součástí aktuální řady je také nová barevnost kožených doplňků, které jsou vyráběny pouze v malých sériích v Čechách.

foto: se svolením CHATTY

Kolekce je opět kombinací vytříbenosti a univerzálnosti, kterou doplňuje hravý styling na němž se podílel stylista Filip Vaněk.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram