Kosmetické ikony značky Dermacol

Kosmetické ikony značky Dermacol

Dlouholetá historie mluví za vše. Dermacol je značkou, která se zapsala do paměti nejen všech žen u nás, ale také po celém světě. Které produkty jsou ty nejprodávanější a pro svou kvalitu ceněné dlouhá léta? 

A ani se nám nechce věřit, že by ji jen tak někdo neznal. To vypovídá o jediném a tím je kvalita. Produkty této značky totiž mají své stálé místo v kosmetických taštičkách mnohých žen už více než 55 let. A to už je sakra dlouhá doba.

zdroj: se svolením Dermacol

Vybrali jsme pro vás produkty, které patří k absolutním bestsellerům a jsou na nejlepší cestě zařadit se mezi kosmetické ikony. Tady jsou:

Make-up

Perfektní pleť byla od samého začátku posláním značky Dermacol, která v roce 1966 „stvořila“ jeden z prvních filmových make-upů. Vysoce krycí make-up Cover. Kdo nevyzkoušel, jako by nebyl. Make-up Cover se prodává dodnes a ročně se ho vyrobí více než tři miliony kusů celkem v devatenácti odstínech. Jeho extrémně krycí schopnost z něj dělá ideální produkt pro výjimečné příležitosti. Pokud vás ovšem trápí sem tam nějaká nedokonalost, stačí úplně malé množství a máte ihned po trápení.

zdroj: se svolením Dermacol

Druhým nejprodávanějším je dlouhotrvající make-up 24H Control. Je tekutý, působí velmi přirozeně a na pleti vydrží až 24 hodin. To by byl hodně  dlouhý den. Tento make-up obsahuje koenzym Q10, takže ani po celém dnu nebudete mít pocit vysušení. Pleť bude stále perfektně sjednocená a bez jediné chybičky.

Báze pod make-up

Líčení pleti dnes musí splňovat dva hlavní požadavky – působit přirozeně a hlavně dlouho vydržet. Někdy i extrémní podmínky. To kromě jiného vyžaduje i správnou přípravu pleti už před nanesením make-upu. Tuto úlohu splňuje podkladová báze. Dermacol jich má dnes v nabídce deset, ale mezi nejprodávanější patří Satin make-up base. Budeme se opakovat, ale i tohle je produkt, za který dáme ruku do ohně, protože opravdu funguje. Textura této báze dokonale přilne k pleti, vyhladí ji, a tím zároveň prodlouží trvanlivost líčení. Velkou výhodou je, že neucpává póry a krásně vyhladí i jemné vrásky a linky.

Pudr

Jemnost, přirozenost a transparentnost. Jinými slovy, pudr má prodloužit výdrž make-upu bez toho, aby si toho vůbec někdo všiml. Mezi nejznámější i nejoblíbenější pudry patří transparentní fixační pudr, který doporučuje i Asociace vizážistů a stylistů České republiky. Dnes je dostupný ve čtyřech odstínech. Je velmi univerzální a sedí každému tónu pleti, protože se barevně přizpůsobí. Pudr je velmi jemný, proto stačí jen malé množství. Díky jeho textuře a schopnosti nezvýrazňovat vrásky jej můžete používat i na přepudrování v oblasti očního okolí.

zdroj: se svolením Dermacol

Tvářenka

Svěží pleť nikdy nevyjde z módy a osvědčeným trikem, jak jí dosáhnout, je použít tvářenku. K nejprodávanějším patří tvářenka s reliéfem Prahy, kterou značka uvedla na trh při příležitosti 55. výročí svého vzniku. Upoutá vzhledem i svou funkčností. Obsahuje barvu na tváře i konturovací barvu, kterou můžete použít pod lícní kosti. Nebo naopak můžete všechny barvy smíchat a aplikovat na celou plochu lícní kosti až k uchu. Ihned tak dodáte vaší tváři svěžest a přirozenou krásu.  

zdroj: se svolením Dermacol

Obočí

Obočí dělá líčení. V poslední době se jedná právě o oblast a středobod zájmu vizážistů i běžných žen. Není se čemu divit. Upravené obočí dokáže s obličejem opravdové zázraky. K nejoblíbenějším v nabídce Dermacol patří fixa na obočí Microblade tattoo inspirovaná speciální technikou tetování obočí. Vyhovuje téměř každému typu obočí. Má aplikátor podobný hřebínku, který při aplikaci dokonale imituje chloupky. Výsledný efekt je tak velmi přirozený a navíc se můžete spolehnout, že vám vydrží opravdu po celý den. 

Oční linka

Oční linka je nestárnoucí klasikou, která bude vždy trendy, a to bez ohledu na to, zda se líčíte do práce, nebo na večeři. V nabídce Dermacol najdete osm druhů očních linek. Od dřevěných a automatických tužek přes barevné a krémové linky až po fixky. Skvělou volbou je fixa Precise v černé, hnědé a šedé barvě. Jednoduše jí vykreslíte linku podél řas, ale i v záhybu oka či ve vnitřním koutku.

zdroj: se svolením Dermacol

Řasenka

Řasenky od Dermacol patří mezi jeden z nejprodávanějších produktů. Ať už máte ráda Mezi téměř objemové, prodlužující, se silikonovým nebo přírodním kartáčkem, voděodolné či s růstovým sérem. Tady si opravdu vyberete tu svou "pravou". Dlouholetým bestsellerem je řasenka Imperial, která má přírodní kartáček s hustě posazenými štětinami. Extrémní objem a prodloužení zajištěno. Její složení je navíc obohaceno o výtažky z bambusu a vitamín E.

Rtěnka

Kdysi bylo úlohou rtěnky dodat rtům barvu, dnes se od ní očekává mnohem více. Zkrášlit, zvýraznit, hydratovat i ošetřit – to vše ideálně na celý den. I proto je dnes z jedenácti dostupných typů rtěnek a lesků od Dermacol nejprodávanější právě dvoufázová rtěnka 16H Lip colour. Nezklame vás svou pigmentací, ale ohromí vás svou nekonečnou výdrží. A to doslova! Součástí balení je i vyživující balzám, který rtům dodá lesk, výživu a zajistí, že rty nebudou vysušené. 

zdroj: se svolením Dermacol

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram