Dermacol Infinity: novinka, která se postará o dokonale krásnou pleť

Dermacol Infinity: novinka, která se postará o dokonale krásnou pleť

Ideální načasování! Dermacol Infinity je novinkou ve světě make-upu. Multifunkční líčidlo, které je nejnovějším přírůstkem do rodiny make-upů Dermacol.

Dokáže být make-up, korektor nebo obojí dohromady. Záleží jen na vás, jak ho zrovna budete chtít použít a jaký look s ním vytvoříte.

Pro brněnský vývojový tým značky Dermacol bylo zadání na vývoj nového make-upu tak trochu výzvou. Nový produkt měl být lehký, přitom dlouhotrvající. Po jeho nanesení měla pleť zůstat zmatněná, ale zároveň svěže vypadající. A co se týká krytí, za každých okolností musí být perfektní. Jinými slovy, někdy make-up, někdy korektor.

foto: se svolením Dermacol

A tohle je odpověď - INFINITY zmatňující make-up a korektor 2 v 1 má extra lehkou fluidní texturu bez obsahu vody, díky čemuž vyniká vysokou krycí schopností i odolností vůči teplu a vodě. Neotírá se a je odolný vůči dotyku. V hypoalergenním VEGAN složení nenajdete ani žádné parabeny, konzervanty, minerální oleje či parfemaci.

Díky aplikátoru je jeho balení na první pohled elegantní, ale zároveň velice praktické. Aplikátor zajistí velice přesné a precizní líčení, díky kterému okamžitě zakryjete sebemenší nedokonalosti. Už po nanesení jemné vrstvy spolehlivě zakryje tmavé kruhy pod očima, pigmentové skvrny a sjednotíte pleť. Docílíte tak krásné a zmatněné pleti bez pocitu masky.

Svým složením je navíc Infinity zároveň i pečujícím krokem. Je totiž obohacen o vitamín E a částečky jojobového vosku, které se při kontaktu s pletí zahřejí a vytvoří na ní ochrannou vrstvu. Vaše pleť tak zůstane dokonale sjednocená, hedvábně hladká a svěží po celý den.

Infinity make-up a korektor 2 v 1 je dostupný v 4 odstínech, které lze mezi sebou v případě potřeby libovolně kombinovat.

foto: se svolením Dermacol
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram