Letní dny zalité zářícím sluncem. Přesně tak se dá popsat nová kolekce designérky Jany Pešatové Mikešové

Letní dny zalité zářícím sluncem. Přesně tak se dá popsat nová kolekce designérky Jany Pešatové Mikešové

Nové svěží kousky, ale i detaily, které jsou již několik sezon typické pro značku MIK - JANA MIKEŠOVÁ. Letní kolekce talentované designérky Jany Pešatové Mikešové je plná kousků, které chceme mít v šatníku a vsadíme se, že i vy si tuto kolekci zamilujete.

foto: se svolením Jany Pešatové Mikešové

Kolekce No.17 pro nadcházející léto je inspirovaná všemi smyslovými prožitky, které k létu neodmyslitelně patří. Jedním z nich je šťavnaté ovoce. Zejména citrusy. Jejich jednotlivé vrstvy, které ukrývají pod svými slupkami a také různými tvary a velikostmi. Tuto inspiraci můžete nejvíce vidět u kabelky Mandarin bag. Právě v rámci letní kolekce vůbec poprvé vytvořila Jana Pešatová Mikešová kromě oblečení a doplňků i kabelku. Jedná se tedy opravdu o výjimečný kousek, který bude vyroben v limitovaném počtu. Do prodeje se jich dostane pouze deset.

foto: se svolením Jany Pešatové Mikešové

V kolekci najdete několik looků a doplňků, jejichž kombinací můžete vytvořit spoustu kreativních outfitů. Designérka navazuje na svou předchozí kolekci a doplňuje tak svou nekonečnou řadu kousků o nové střihy a siluety, pro které jsou typické detaily řasení, rafinovaných skladů a vázání. Hlavní roli, co se týče materiálu, zaujmul 100% len pocházející z Evropské unie. Vzdušné, pohodlné a velmi ženské modely, které budete chtít nosit celé léto!

foto: se svolením Jany Pešatové Mikešové

Typická atmosféra letního dne zalitého zářícím světlem sluncem, které pomalu zapadá za obzor a mění se v podmanivé syté podvečerní barvy. Živelná energie proudící žilami ženy toužící po životě tady a teď. Rozevláté vlasy ve větru, hloubavé pohledy na hladinu moře a uvolněné večery, kdy se realita mění v sen. I v těchto prchlivých okamžicích stejně jako ve svých vzpomínkách na léto v Itálii hledala designérka Jana Pešatová Mikešová inspiraci pro aktuální letní kolekci. Z těchto momentů pak vychází i barvenost kolekce, kde se potkávají odstíny jako Nude, Sand Beige, Rose, Orange, Chocolate Brown nebo Milk White.

Všechny modely a doplňky lze zakoupit nejen v kamenném obchodě Kvartýr shop & studio na adrese U Vodárny 4, ale také online na e-shopu - www.janamikesova.com.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram