Léto s parfémem Pacific Chill a Mirandou Kerr

Léto s parfémem Pacific Chill a Mirandou Kerr

Kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes je odyseou vůní, inspirovanou dramatickou krajinou, světlem a extravagantní krásou amerického pacifického pobřeží. Odhaluje vzpomínky na Los Angeles, fantasmagorické město, jehož komplexnost, nálady a atmosféra jsou nikdy nekončícím zdrojem inspirace pro parfumérského mistra, Jacquese Cavalliera Belletruda.

Tento jedinečný umělec stvořil kolekci vůní, která nás vezme na cestu vstříc nefalšovanému kalifornskému dobrodružství.

Každý parfém z kolekce Louis Vuitton Cologne Perfume vás zahalí nadpozemsky krásným ovocným závojem s květinovou hloubkou, který vypráví příběh světla: počínající jemným zábleskem denního slunečního svitu až po třpytivá světla velkoměsta za soumraku. Nová vůně z této kolekce se jmenuje Pacific Chill, a je ztělesněním pohody, vitality a potěšení, spojeného s příchodem nového dne, který jemně polaská pokožku.

Zdroj: Louis Vuitton

Parfém Pacific Chill má svěží a očistnou auru, inspirovanou proslulým kalifornským kultem zdraví a wellness. Je zkomponován pro potěchu smyslů, pozvednutí ducha a nabuzení očistného efektu. Vyzařuje regenerativní sílu nekonečného oceánu, energii potřebnou pro tělo i duši na cestě za rovnováhou a pohodou.

Západní pobřeží Kalifornie je nespoutané, divoké a kreativní území, plné vášně. Jeho strukturované, vzdušné vůně se staly dokonalou inspirací pro podobu kolekce Parfums de Cologne: ta v sobě pojí spontánnost kolínské vody a sofistikovanost parfému. Parfém Pacific Chill jako by zachycoval chvíli, kdy první hodiny slunečního svitu dohání energii noci, která se přerodí v čistotu rána. Je jako hluboký nádech s výhledem na klidný oceán. Stimuluje kompletní pětici smyslů a povzbuzuje v nich novou touhu po životě ve chvíli, kdy se město pomalu probouzí pod průzračnou oblohou.

Pacific Chill

Pacific Chill, nejnovější kreace Jacquese Cavalliera Belletruda, je odvážným dílem olfaktroní inovace a wellness vůní, jejíž tvorba byla skutečnou výzvou. Povzbuzující vůně je potěchou pro smysly. Zahaluje kůži svou plností a sladkými nótami. Vůně Pacific Chill zachycuje energie přírody a dává průchod pozitivním emocím. Je jako rozbřesk nad oceánem…

Černý rybíz + semínka mrkve + aromatické byliny. Zdroj: Louis Vuitton

 

„Jednou ráno v Los Angeles jsme si při rozhovoru s Alexem Israelem oba objednali jedno z těch detoxikačních smoothie, která Kaliforňané tak milují. Inspiroval mne džus plný vitamínů a řekl jsem Alexovi: Vytvořím detoxikační vůni! Snažil jsem se prostřednictvím emocí přepsat blahodárný efekt té směsi ovoce. Černý rybíz má skutečně zajímavý temperament. Je svěží, ovocný, skoro jako malina, ale lehčí. Přidal jsem také koncentrát listů, který pozvedají tóny cedrátu a citrónu. Černý rybíz se chová nevypočitatelně, a tak jsem jej podtrhl směsí koriandru, semen ibiškovce pižmového, bazalky, máty a pomerančové esence. Z toho vychází oslnivý začátek, který navozuje pocit, jako by listoví jemně přejíždělo po tváři. Z mrkvových semen jsem získal esenci, která byla vyvinuta přímo v Grasse. Esence mrkve temperuje dopad zelených tónů černého rybízu, které jsou přímočaré jako malba od Gauguina. Mrkev má v sobě určitou proměnlivost, s krémovými, sametovými akcenty meruňky, datle a fíku. Přináší vůni hloubku, propůjčuje jí strukturu. Pečetí dokonalé aliance je růže stolistá, plná květinové sladkosti.“

Pro kreativní spolupráci na kolekci vůní Parfums de Cologne si módní dům Louis Vuitton vybral losangeleského moderního umělce, Alexe Israela. Alex Israel propůjčil svou pověstnou vizuální vnímavost každé z vůní. Ve vzájemné interakci jsou parfémy jakousi pamětí Alexova díla, jsou rozvětvenou kolekcí vizuálních průvodních jevů, které tvoří soudržný narativní celek.

Pro parfém Pacific Chill namaloval Alex Israel podobiznu kalifornské krajiny a pobřeží, která jako by byla pozvánkou na tajný trek po oblasti Palisades. Z vyvýšeného místa s výhledem na Pacifik se můžete nechat dobít energií tohoto idealizovaného kusu země. Originální a výjimečný obraz, vytvořený pro značku Louis Vuitton, zachycuje nesmazatelné emoce, které cítíte, když upřete pohled k horizontu. Tato nová „emoce spjatá s ranním sluncem” zahaluje Pacific Chill záplavou světla nastávajícího svítání. Israelova barevná paleta zahrnuje svěží zelenou s nádechem měňavé modré. Tyto barvy jsou v dokonalém souladu s uklidňující, osvěžující a očistnou povahou vůně Pacific Chill.

„Gradace zelené a modré je přímo inspirována krajinou, kterou si intuitivně spojuji s touto vůní: je to zeleň kopců a modř mořské hladiny a ranního nebe u jihokalifornského pobřeží. Na tomto místě se velmi rád procházím,“ vysvětluje Alex Israel.

Vůni Pacific Chill doprovází kufřík na parfém a cestovní pouzdro. Opakuje se na nich Israelova malba na ikonickém plátnu Monogram. Oba kousky jsou skvělými příklady léty prověřeného savoir-faire módního domu Louis Vuitton.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram