Nové variace Tambour kolekce značky Louis Vuitton: Všestrannost na zcela nové úrovni

Nové variace Tambour kolekce značky Louis Vuitton: Všestrannost na zcela nové úrovni

Klíčová kolekce hodinek Tambour značky Louis Vuitton vstupuje do éry moderního hodinářství s novou variací. Jak vypadá to nejdokonalejší řemeslné zpracování zahalené do rafinovanosti a luxusu?

Jako součást zásadního odkazu původní kolekce byly zachovány některé vizuální prvky. Tím je pouzdro ve tvaru bubínku se zaoblenými boky, luneta nesoucí 12 písmen formujících nápis Louis Vuitton a výrazný objem vertikálního profilu hodinek. Zbytek dostal úplně novou podobu. Absolutní novinkou pak byl integrovaný náramek, díky kterému nový model Tambour dokonale pasuje k modernímu stylu se zachováním elegance a kapkou sportovního ducha.

foto: se svolením Louis Vuitton

Ke dvěma modelům z oceli se nyní přidávají tři nové variace Tambour: první je z oceli v kombinaci s růžovým zlatem a šedivým číselníkem, druhá z růžového zlata s hnědým číselníkem a třetí ze zlata žlutého ve spojení s bílým číselníkem. Zatímco ocelové modely předvádí jedinečnou čistotu nového designu kolekce Tambour, zlaté modely povznášejí jeho rafinovanost a eleganci.

Dokonalá elegance

Model Tambour z oceli a růžového zlata díky svému minimalistickému stylu navíc pozvedá působivost celoocelových modelů a staví do popředí detaily různých úprav a kvalitního řemeslného zpracování. Hodinky, které jsou exkluzivním kouskem a dokonalým doplňkem přímo stvořeným pro každodenní nošení, vyzdvihují svou nadčasovost a modernitu a nevtíravý, ale zároveň i výrazně působivý styl. 

Pro ty, kteří se rádi ponoří do náručí vzácných kovů, je jako stvořený model Tambour z růžového zlata. Oslní bohatostí barev, která zdůrazňuje elegantní design a kontrastní povrchy. Tmavě hnědý číselník vzdává hold historickému odkazu módního domu Louis Vuitton a originálnímu barevnému schématu hodinek Tambour. Na první pohled zaujme i náramek, který kombinuje kartáčované a leštěné články s jemně zakulacenými a leštěnými boky. 

se svolením Louis Vuitton

Hodinky Tambour jsou samozřejmě k dispozici také v jednoduše elegantní variantě s pouzdrem a integrovaným náramkem ze žlutého zlata. Harmonie matných a leštěných částí staví na odiv rafinovaný půvab tohoto modelu. Tento model v elegantním odstínu, zkombinovaným s texturovaným bílým číselníkem a indexy ze žlutého zlata, vyniká působivým a energickým designem.

foto: se svolením Louis Vuitton

Zlatá hodina Tambour kolekce

Působivost a všestrannost kolekce Tambour vychází z ideálních proporcí hodinek a textury jejich propracované formy. Důležitou roli hraje také vysoce kvalitní strojek LFT023 s certifikací chronometru, vyrobený v La Fabrique du Temps Louis Vuitton ve spolupráci s Le Cercle des Horlogers. Kalibr LFT023 má přesnost měření času v intervalu -4 a +6 vteřin za den. Rezervu chodu v délce 50 hodin zajišťuje vysoce inertní mikro-rotor z 22karátového růžového zlata.   

Závazek módního domu v oblasti výkonu měření času stojí v popředí kolekce Tambour a udává také zlatý standard pro hodinářskou výrobu značky Louis Vuitton. Standard, který se nyní zhmotňuje v podobě nových modelů z kolekce Tambour.

foto: se svolením Louis Vuitton
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram