Mango a Victoria Beckham: nejprestižnější spolupráce tohoto roku

Mango a Victoria Beckham: nejprestižnější spolupráce tohoto roku

Ještě tento měsíc nám Mango naservíruje svoji dosud nejprestižnější spolupráci. Britská návrhářka, která je známá pro své nadčasové a nositelné modely se spojila se španělskou značkou Mango v rámci 40. výročí.

foto: se svolením Mango

Elegantní a sofistikovaná kolekce plná dokonalých skvostů, které by měly být základem šatníku. Slipdress, úplety a doplňky navržené ve spolupráci s Victorií Beckham s jejím navrhářským rukopisem a typickými detaily, a to za zlomek ceny jejich obvyklých modelů.

foto: se svolením Mango

Kolekce podle tiskové zprávy obou značek spojí Beckhamovu sofistikovanou lehkost s současným designem značky Mango. Můžete si být tedy jistá, že když právě do jednoho z těchto kousků investujete, nebudete ho nosit jen jednu sezónu. Budou to modely, které budete mít ve svém šatníku a budete je nosit znovu a znovu. Victoria doplnila, že kvalita oděvů bude velice vysoká, přestože ceny budou nižší než její obvyklé konfekční návrhy.

foto: se svolením Mango

Přestože snímky celé kolekce ještě nebyly odhaleny, bylo potvrzeno, že kolekce bude obsahovat elegantní ženské šaty, výrazné tašky, doplňky a boty. Mango popisuje novou řadu, jako „dokonalou směs klasického britského luxusu“. 

Save the Date! Kolekci Victoria Beckham x Mango bude možné zakoupit v obchodech a online od úterý 23. dubna 2024.

foto: se svolením Mango
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram