Manšestr je opět ve hře

Manšestr je opět ve hře

U manšestru nás přepadá lehká nostalgie, protože jako dítě ho nosil snad každý z nás. Aktuálně tento druh látky vidíme čím dál častěji na našich oblíbených influencerech.

Na manšestr tak začínáme nahlížet v trochu jiném světle, protože se jedná o ideální materiál, se kterým dokážeme přečkat příchod teplejších dnů jara.

foto: Getty Images

Kombinace manšestrových kalhot dokáže být ve skutečnosti šik a trendy, a to bez velké námahy. Manšestrovou sázkou na jistotu je rovnou skočit do kalhotového kostýmu.

foto: se svolením Marks and Spancer

Možná vás textura těchto kalhot lehce mate, ale zbytečně. Klíč k jejich nošení, je jednoduchý. Neodchylujte se příliš od toho, na co jste zvyklé. Lehké vystoupení z vaší komfortní zóny ovšem manšestr může být. Držte se střihů, které vám sedí a které lichotí vaší postavě. Pak nešlápnete nikdy vedle.

foto: se svolením H&M

Každopádně s tímto trendem se můžete i skvěle pobavit. Pokud se nebojíte a hledáte šmrncovní barvu, která přiláká nejedno oko a vám určitě zvedne náladu, podívejte se na barvy, jako je růžová nebo trendy odstíny červené a bordó. 

foto: Getty Images

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram