Kolekce inspirovaná filmovými festivaly v podání české značky On The Boat

Kolekce inspirovaná filmovými festivaly v podání české značky On The Boat

Značka On the Boat je zaměřená na udržitelnou módu a upcycling použitého oblečení. Během několika málo let si našla oblibu u nejedné známe osobnosti a spousty módních nadšenců. Nyní přichází s novou kolekcí pod názvem "Meet her in the City".

Aktuální kolekce české značky On The Boat nese příznačný název "Meet her in the City". Linie více jak dvaceti modelů inspirovaných filmovými festivaly, především tím newyorským - Tribeca Film Festival, jsou tentokrát určené hlavně pro společenské příležitosti. Ovšem, až je uvidíte, věříme, že jim propadnete natolik, že je budete chtít nosit každý den.

foto: se svolením On The Boat

Značka On the Boat je zaměřená na udržitelnou módu a upcycling použitého oblečení a během let si našla oblibu u nejedné známé osobnosti. Právě i aktuální kolekce vznikla především z upcyclingu pánských sak a kalhot, ale objevují se v ní i nové materiály s ohledem na jejich využití v rámci festivalových outfitů. Jedná se především o tyl a plavkovinu zastoupených v kolekci ve formě second skin sukní a topů.

foto: se svolením On The Boat

Jana Horejšová je designerkou, která díky svému osobitému stylu a drivu, jakým značku prezentuje, strhla nejen lokální módní scénu, ale i spoustu módních nadšenců. Její kousky tak uvidíte i na známých celebritách, influencerech, herečkách a hudebnících. 

„Jsem ráda, že si mé oděvy, ale hlavně filozofie udržitelnější módy a oblečení, kterému díky upcyklaci vdechneme nový život, nachází lokální publikum. Vzhledem k problematice módního průmyslu je pro mě důležité hledat udržitelnější cesty ve všech oblastech života, tedy i v módě“, říká designérka. 

foto: se svolením On The Boat

Kolekce Meet her in the City nabízí dvacet tři modelů určených především pro společenské události, a to s ohledem na nadcházející filmový festival v Karlových Varech. Nechybí v ní saka s aplikací výrazných 3D květin, úzké i široké kalhoty, ale i zmiňované second skin sukně, které vypadají skvěle na jakékoliv formě postavy. Některé modely vznikly ve spolupráci s českou šperkařskou značkou Du Coeur.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram