Milujeme krásné aroma tohoto přípravku a hedvábně jemné ruce, které zanechává

Milujeme krásné aroma tohoto přípravku a hedvábně jemné ruce, které zanechává

Best Vegan Hand Product 2023, tedy nejlepší veganský kosmetický produkt na ruce. To je krém na ruce ARGAN & OPUNCIE od rodinné značky Ego Harmony.

Odborná porota v Londýně udělila krému na ruce od české kosmetické společnosti zlatou medaili na světové soutěži Global Green Beauty Awards v kategorii přípravků na ruce. Soutěž je určena pouze kosmetickým přípravkům, které splňují přísná kritéria. Vítěze vybírala porota 6 expertů na krásu podle dvou faktorů: „Jednak porotkyně samotné produkty několik měsíců testovaly samy na sobě. Druhým kritériem bylo to, jak jsou jednotlivé produkty zelené a čisté, tedy zda jsou použité složky skutečně přírodní, ekologické a udržitelné,“ vysvětluje František Vorel, zakladatel značky Ego Harmony.

2021, 2022 a 2023. To jsou roky, kdy některý z přípravků malé české firmy získal zlatou medaili na světové soutěži přírodní kosmetiky Global Green Beauty Awards. Spolu s jednou stříbrnou a jednou bronzovou medailí jich přípravky Ego Harmony posbíraly již pět.

zdroj: Ego Harmony

 

A čím si krém na ruce získal porotu? V krátkém komentáři porota shrnula hodnocení těmito slovy: „We love the lovely aroma of this product and how silky soft hands are left." To by se dalo přeložit takto: „Milujeme krásné aroma tohoto přípravku a hedvábně jemné ruce, které zanechává."

Tuto péči si stačí dopřát byť jen jednou denně, třeba jako večerní rituál. Koneckonců vstřebávání velkého množství aktivních přírodních složek chce svůj čas a pohodu. Tu pomůže navodit i příjemné 100% přírodní aroma zeleného čaje a opuncie. Vaše ruce budou jemné a vyživené. Už nebudete muset krémy na ruce používat nesčetněkrát denně, prostě stačí jen jednou.

Tajemství šetrnosti a účinnosti tkví v kombinaci arganového, opunciového, jojobového a švestkového oleje s vysokým obsahem omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, vitaminů a minerálů. Ty spolu s bambuckým máslem pokožku účinně vyživují, zvláčňují a regenerují. Kyselina hyaluronová navíc pokožku omlazuje a hydratuje i její hluboké vrstvy. Krém navíc obsahuje ectoin, ryze přírodní aminokyselinu, která napomáhá obnově kožních buněk, chrání jejich buněčnou strukturu a udržuje je déle hydratované, a koenzym Q10 pomáhající buňkám při tvorbě kolagenu a elastinu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram