Tip na produkty od společnosti Nivea, které udělají radost na Valentýna

Tip na produkty od společnosti Nivea, které udělají radost na Valentýna

S Niveou jsme pro vás připravili pár tipů, které vám udělají svátek lásky ještě krásnější.

Nechte svou pleť rozkvést

Růžová voda zažívá v posledních několika letech velký boom. Není divu, její účinky na pleť jsou vskutku blahodárné. Růžová voda totiž pleť tonizuje, dodává jí vitamíny, hydratuje, zklidňuje a zbavuje pleť zarudnutí. Organická růžová voda obsažená v řadě NIVEA Rose Touch je vhodná i pro citlivou pleť.

zdroj: Nivea

 

5 důvodů proč zařadit růžovou vodu do denní rutiny

Hlavním benefitem je zklidnění pleti, a to i podrážděné a vysušené. Růžová voda má tišící účinky a zároveň pleť tonizuje. To se může hodit zejména v letních dnech, když je pleť po celodenním pobytu na sluníčku dehydratovaná a podrážděná od UV záření. Toho si byli dobře vědomi i naši předci, kteří růžovou vodu hojně využívali od 16. století, a to zejména v Evropě. Růžová voda se díky tomu stala nejstarší používanou květinovou vodou. Růžová voda vzniká jako vedlejší produkt při výrobě esenciálního oleje. Ten se objevuje při parní destilaci. A právě pára, která se uvolňuje, se zchladí, a vznikne z ní růžová voda. 

Náš tip: Vyrobte si vlastní domácí pleťovou masku s růžovou vodou a jílem. Tato dvojkombinace se během 15 minut postará o vyčištění pleti, její detoxikaci a vyhlazení. Stačí smíchat jednu lžíci jílu (koupíte v drogerii nebo na internetu), lžíci růžové vody a dvě lžíce čisté vody. Ze směsi vytvořte kašičku a naneste ji pomocí prstů na pleť. Nechte 15 minut zaschnout a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Když vás nečeká zrovna společenský večer někde v romantické restauraci, dopřejte si klid u pěkného filmu se sklenkou něčeho dobrého a pleťovou maskou, která voní po růžích. 

Zdroj: se svolením Nivea

Péče o rty

Hitem letošního jara napříč všemi generacemi jsou pečující oleje na rty. Nivea má ve svém portfoliu značku Labello, která nabízí pečující olej s vůní růže a lehkým třešňovým zabarvením. Přírodní oleje rty zvláční a vyživí během pár vteřin. Díky šikovnému aplikátoru olej nanesete na rty snadno a rychle. A pak už si jen vychutnáte dlouhotrvající pocit úlevy od popraskání a hebkých rtů.

Tělová péče

Posledním horkým tipem od nás je tělový lotion Nivea Rose Touch. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Má krásnou vůni, jak již napovídá název a konzistenci, která vás bude nutit se jím mazat znovu a znovu.

zdroj: Nivea

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram