Okořeňte svoji dovolenou. Víte, jak na to?

Okořeňte svoji dovolenou. Víte, jak na to?

Dovolená pomalu ale jistě klepe na dveře. Někdo ji už má dokonce za sebou, jiný odpočítává poslední dny. Než se na ni vydáme, prožíváme stres, pořád přemýšlíme, co nezapomenout doma, co si s sebou vzít, co je třeba zařídit. Jakmile odjedeme, vše z nás spadne a nastane čas si ji pořádně užít. Co si ji také trochu okořenit? Že nevíte, jak na to? Čtěte dál!

Dovolenou si zaslouží každý

Celý rok pracujeme, staráme se o domácnost, děti, čtyřnohé kamarády, možná i rodiče nebo prarodiče. Přebíháme z místa na místo, sotva vyřešíme jednu věc, hned se po hlavě vrháme do řešení další. Život nás zkouší, co všechno vydržíme, je jen otázkou času, kdy nám budou scházet síly. 

I proto je důležité si najít každý týden alespoň malou chvilku sami pro sebe a párkrát za rok, nebo alespoň jednou, si vyrazit na dovolenou. Ale ne jen tak nějakou dovolenou, ale dovolenou ve dvou, kterou si užijeme a možná si na ní splníme i některé z tajných erotických představ.

Než se na dovolenou vydáme

Když nám hlavou začnou vířit myšlenky na to, kam letos povedou naše kroky, určitě se nám vkrade do mysli i otázka, co si na dovolenou vezmeme s sebou za oblečení. Ať už pojedeme k moři, k rybníku, do lesa nebo někam na chalupu, chceme načerpat nové síly a dovolenou si užívat plnými doušky, nestydět se za sebe ani svoji postavu, splnit si něco ze seznamu přání.

Aby se tak stalo, je třeba vše včas a pořádně naplánovat. A tím nemyslíme jen vybrat cílovou destinaci, ale také zařídit vše potřebné, zkontrolovat doklady, zapracovat na sobě, dostat se do formy a zhubnout do plavek. iIeálně pod dohledem profesionálů, abychom se nebáli obléknout na sebe i nějaký ten odvážnější kousek, třeba krajkovou noční košilku a podvazky, které jsme si schovávaly pro nějakou lepší příležitost.

Popřemýšlet můžete i o výletech, které byste na dovolené chtěli podniknout, ale nepřehánějte to s nimi. Vůbec není od věci je plánovat až přímo na místě, až budete vědět, kolik času chcete strávit na místě a kolik cestováním za dalšími krásami. 

Nezapomeňte ani na čas strávený s partnerem, který si můžete užít úplně jinak než doma. Stačí si s sebou přibalit kromě oblečení a dokladů i pár erotických hraček, které už možná máte doma, ale dosud jste se je zdráhali použít (třeba párový vibrátor, který se díky speciálnímu tvaru postará o intenzivní prožitek u vás obou), lubrikační gel, afrodiziaka a masážní olejíčky. Dovolená je k tomu jako stvořená.

Jak si užít dovolenou naplno?

Odjet na dovolenou, vařit tam, starat se o program, strávit veškerý čas v chatě nebo dokonce řešit na dálku pracovní záležitosti, to není žádná dovolená. Kdo si ji chce užít naplno, ten si vypne internet, možná i telefon, vyrazí mezi lidi, možná si během lenošení, které během roku nezná, přečte si možná i nějaký erotický román, který by si doma nečetl. Starosti hodí za hlavu a dovolenou si opravdu užívá. Zdá se vám to nereálné? Zkuste to. Možná budete překvapeni, že to vážně jde. 

Jak si tu letošní dovolenou trochu zpříjemnit?

Celý rok se na dovolenou těšíte, šetříte na ni, plánujete si, co letos uděláte jinak, abyste se z dovolené vrátili odpočatí, plni sil, energie a možná i o něco zamilovanější. Sledovat fotbalové zápasy nejspíš nechcete, i když pánům to možná přijde jako dost dobrý nápad. Když se před nimi ale projdete v sexy noční košilce nebo erotickém spodním prádle, které toho víc odhaluje než skrývá, věřte, že na nějaký zápas zapomenou a raději se s vámi odeberou do ložnice. 

Tip číslo jedna: Už doma si řekněte, jaký cíl má vaše dovolená

Teď určitě řeknete, že odpočinek. Koho by ale bavilo celé dny jen ležet u bazénu, moře nebo rybníku? Dovolená je i o zážitcích, při kterých si odpočinete. Možná vás to překvapí, ale je to tak. Řekněte si, co chcete během dovolené zažít a držte se toho. Chcete blíž poznat místní kulturu? Vydejte se na zajímavá místa. Chcete poznat lidi? Vyrazte mezi ně. Chcete vnést do vašeho vztahu stejný náboj jako měl dřív? Nezdráhejte se zavřít v hotelovém pokoji a užívat si intimních chvilek ve dvou. Co na tom, že přijdete o večeři? 

Tip číslo dva: Zajděte si na partnerskou erotickou masáž nebo si ji udělejte vzájemně

Dovolená je jako stvořená k tomu, abyste si dopřáli i to, co si normálně nedopřejete. Příkladem je třeba erotická masáž, na kterou si buď můžete zajít, nebo si ji s partnerem udělat navzájem za použití feromonového oleje, který stimuluje libido. Když si před masáží dopřeje koupel ve vaně plné vody s pěnou nebo okvětními lístky růží a pár sklenkami šampaňského k tomu, výsledek bude dokonalý.

Tip číslo tři: Vyzkoušejte nejrůznější afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka znali už naši prapředci a rádi jich v některých případech využívali. Že na to nejste? Ale no tak. Jste na dovolené a tam je dovoleno skoro vše. Afrodiziaka zvyšují chuť na sex a díky tomu, že prokrví vaše intimní partie, si každý dotek partnera vychutnáte opravdu naplno. Z potravin mají afrodiziakální účinky například čokoláda, chřest, skořice, peruánská maca, šafrán nebo ústřice, vsadit ale můžete i na španělské mušky nebo hřejivé balzámy, které podpoří vzrušení.

Tip číslo čtyři: Jedete s partnerem nebo tentokrát vyrazíte bez něj?

Možná se vám to bude zdát zvláštní, ale taková dovolená bez partnera může být osvěžující a váš vztah, který dost možná zevšedněl, okořenit. Co si budeme povídat, s partnerem trávíme celé dny, když už to tak jde dlouhé roky, může se dostavit ponorka. Když navíc máte jiné představy o dovolené, ničemu to neprospěje. I takovou dovolenou si můžete špetku okořenit, stačí si přibalit nějakou tu erotickou pomůcku. S partnerem si pak můžete třeba zavolat a říkat si, co zrovna děláte.

Zdroj: článek na ruzovyslon.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram