Ozdobte se těmi nejdokonalejšími textilními doplňky z kolekce Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024

Ozdobte se těmi nejdokonalejšími textilními doplňky z kolekce Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024

Na Řím jeden život nestačí. A tak pokud jste alespoň jeden den strávili v tomto městě, věříme, že vás dokázalo pohltit stejně jako nás nová kolekce textilních doplňků Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024, která je inspirována právě věčným Římem a jeho specifickým světlem. Světlo, které se mění, transformuje. Světlo, díky kterému se rodí krása.

Italský dům Bulgari, který je každý den v obklopení této krásy, zachycuje světla, barvy a emoce svého rodného Říma a vtiskává je do podoby neustále se vyvíjející rozmanité palety barev, vzácných materiálů a dechberoucích kreací.

foto: se svolením Bulgari

Kolekce Roman Lights přináší kouzlo dne strávené v Římě. Nabízí jemné odstíny rodícího se zábřesku, atmosféru zlaté hodinky i záplavu živoucích tónů, připomínající extravaganci a radostný životní styl tohoto výjimečného města. Prolínání barev a světla se odráží na dokonale řemeslně zpracovaných jemných materiálech.

foto: se svolením Bulgari

Novou působivou formu získávají nejoblíbenější stylové ikony Bulgari – ať už je to mocný symbol Serpenti či legendární Monete. Nechybí ani odkaz na kulturní dědictví Říma. Tyto prvky oživují pestré šály, velmi všestranné šátky i štóly - nepostradatelné kousky s nekonečnými stylingovými možnostmi.

Legenda Serpenti přenáší ikonického hada se stylovými řetízky inspirovanými šperkařskou výrobou do podoby grafického designu Sinuous Chain. Hedvábné šály a šátky Augustus jsou jako imaginární antická mince. Zdobí je imperátorův proslulý portrét a nápis "Bvlgari Roma 1884-2024", vzdávající hold 140. výročí italského domu.

foto: se svolením Bulgari

Štóly Lettere Maxi, které jsou nadčasovou klasikou představující logo Bulgari v zajímavé podobě a zpracování na vytříbených materiálech, jako je vlna, hedvábí i lurex.

foto: se svolením Bulgari
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram