Pandora představuje valentýnskou kolekci 2023

Pandora představuje valentýnskou kolekci 2023

Pandora letos oslavuje všechny osobní podoby lásky. Přívěsek od srdce nebo jiskřivý design je to pravé na oslavu všech drobných projevů náklonnosti, s nimiž se navzájem vnímáme, milujeme a chápeme.

Ten správný dárek

S blížícím se Dnem sv. Valentýna Pandora již oslavuje všechny osobní podoby lásky ve špercích představujících výjimečná spojení s těmi, na nichž vám nejvíce záleží.

Zdroj: se svolením Pandora

Každý šperk Pandora je navržen tak, aby byl natolik osobní a význačný, že bude mít pro každého příjemce jiný význam — bude mu připomínat konkrétní vzpomínku, událost nebo osobu.

Momenty v životě 

Spojením vzpomínek a symbolů mohou příznivci značky na letošního Valentýna sestavit, nosit a opatrovat své vlastní jedinečné příběhy lásky. V letošní sezóně představuje Pandora zbrusu nový design řetízku: řetízkový náramek Pandora Moments Studded Chain. Ikonický řetízek vyrobený z kulovitých cvočků ve tvaru pyramidek, které zachycují a odrážejí světlo a zkrášlí každou volbu přívěsků. Náramek uprostřed doplňuje spona se symbolickým významem, neboť má tvar nekonečna v srdci. Pandora také uvádí na trh další romantické přívěsky, které rozšiřují kolekci Pandora Moments. K přívěskům inspirovaným symboly v podobě zámku a klíče se připojila nová symbolická a mnohovýznamová dvoubarevná srdíčka a visací zámečky.

Zdroj: se svolením Pandora

Timeless

Nové třpytivé šperky z kolekce Pandora Timeless vyjadřují intenzitu našeho rozzáření, když spatříme své milované, jako například skvěle vrstvitelné nové zvlněné designy organických tvarů. Šperky Pandora jsou stálicí, která vždy na valentýnský den potěší a později připomene krásný moment s ní spojený.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram