Pleť v kondici v jakémkoli věku

Pleť v kondici v jakémkoli věku

Nezbytný krok v každém rituálu proti stárnutí, to je vysoce účinný protivráskový koncentrát NUXE Super Serum [10]. Jeho patentované rostlinné složení stimuluje přirozené mladistvé mechanismy v pleti a pleť se po jeho použití chová, jako by byla o [10] let mladší*. 

Jeho účinnost potvrzují dermatologové i samotné uživatelky. Ty uvádějí, že už od první kapky séra je pleť zjemněná, vyplněná a rozjasněná. Po několikatýdenním používání je pak pokožka pozměněná: vrásky a jemné linky jsou vyhlazené, pleť je pevnější, sjednocená, tmavé skvrny světlejší a póry stažené.**

Složení:

  • Přírodní kyselina hyaluronová získaná rostlinnou biotechnologií, která rychle proniká do pleti a stimuluje jej mladistvé mechanismy, působí proti vráskám.

  • Tisíce mikro oddělených rostlinných olejů. Ty jsou odděleny a potom znovu sestaveny s výběrem svých nejcennějších mastných kyselin tak, aby získaly správnou strukturu a vlastnosti.
    Oddělené rostlinné oleje jsou přirozeně zapouzdřeny jeden po druhém ve formě mikroperliček, které se rozpouštějí na pleti a poskytují maximální potěšení.

  • Patentovaný rostlinný komplex s nativními buňkami alpského prosa proti vráskám.

  • Vitamin B3 proti tmavým skvrnám.

NUXE Super Serum [10] si mohou dopřát ženy jakéhokoli věku a s jakýmkoli typem pleti. Jeho složení je navíc vysoce přírodní (95 % složek přírodního původu) a zcela veganské, bez jakýchkoli složek nebo příměsí živočišného původu. 

* In-vitro test. Test používání u 31 žen: výsledky měřeny okamžitě a jako % spokojenosti po 28 dnech.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram