Přirozeně krásné vlasy se značkou Sisley

Přirozeně krásné vlasy se značkou Sisley

Značka Sisley Paris před pár dny představila revoluční novinky v péči o vlasy z řady Hair Rituel by Sisley. Celý event probíhal za přítomnosti vlasových odborníků, kteří představili nové produkty a poskytli profesionální rady z oblasti péče o vlasy. 

O poslední trendy v oblasti vlasové péče, podložené vědeckým výzkumem a léty zkušeností, se podělili Vojtěch Koller (Hair Rituel Trainer pro Českou a Slovenskou republiku) a Aymerico Sorin (International Training Manager Sisley Paris). Oba experti zaujali svým poutavým výkladem i komplexními znalostmi vlasové problematiky.

foto: @ivankassa

Každý produkt z prémiové vlasové péče Hair Rituel by Sisley měl své vlastní „hair stanoviště“. Největší hvězdy celé akce byly:

Šampón Fortifying Densifying Shampoo

Ten vznikl na základě dlouholetých výzkumů a neocenitelných zkušeností s fyziologií pokožky. Tato revoluční novinka navrací vlasům jejich přirozenou krásu, hustotu a vitalitu. Blahodárně působí na pokožku hlavy a prospívá také vlasovému vláknu. Obsahuje proteiny z baobabu s vysokým obsahem aminokyseliny, které zvyšují potřebný obsah bílkovin v jemných a řídnoucích vlasech, a analogy ceramid, který posiluje vlasovou bariéru a strukturu vlasů. Výsledkem jsou silnější a odolnější vlasy s větším objemem.

foto: se svolením Sisley

Revitalizing Fortifying Serum

Druhý hvězdný produkt je revitalizační posilující sérum, které je dokonalým parťákem k již zmíněnému šampónu. Jedná se o vlasové sérum s vysokou koncentrací rostlinných extraktů, proteinů, vitamínů a minerálů působí tento produkt na vlasy jako skutečný elixír mládí. Zpomaluje vypadávání vlasů a šedivění. Zaujme i svou lehkou a nemastnou texturou a svěží vůní.

foto: se svolením Sisley

The Cream 230

Jestli vlasům něco opravdu škodí, jsou to vysoké teploty. Díky bezoplachovému krému The Cream 230 můžete svým vlasům zajistit při fénování, narovnávání žehličkou či kulmování tu nejlepší ochranu před teplem. Tento krém chrání vlasová vlákna až do teploty 230 stupňů. Po aktivaci templem vytváří adhesivní termogel, který uzavírá šupiny vlasů a zaceluje trhliny pro atraktivnější vzhled. Navíc pokrývá vlasy ultralehkou, nepostřehnutelnou bariérou pro udržení hydratace.

foto: se svolením Sisley

Regenerating Hair Care Mask

Dokonalým rozmazlováním je pak maska na vlasy se čtyřmi přírodními oleji. Oleje z bambuckého másla, makadamových ořechů, kamélie a lískového oříšku. Intenzivní výživa, která působí na poškozené vlasy přímo od kořínků. Díky lehce krémové textuře se maska snadno nanáší a je také ideální pro masáž vlasové pokožky.

foto: se svolením Sisley

The Invisible Hold Hairspray

Produkt, který uzavírá dokonalou vlasovou péči - a tím je účinná fixace. Neviditelný lak na vlasy, který poskytuje vlasům nejen okamžité zpevnění, ale i vysoký lesk a hebkost. Po aplikaci je zachována struktura i tvar účesu a vlasy získávají okamžitý objem. Pečující složení kombinující provitamin B5 a acetát vitaminu E pečuje o vlasové vlákno a dodává mu maximální lesk a hebkost.

foto: se svolením Sisley

Řada Hair Rituel by Sisley nabízí komplexní řešení pro každodenní péči o všechny typy vlasů. Všechny produkty jsou dostupné v Maison Sisley Praha (Jáchymova 26/2, 11000, Praha 1) a na e-shopu sisley-paris.cz.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram