Průvodce novými trendy. Nalaďte se s námi na nadcházející sezónu

Průvodce novými trendy. Nalaďte se s námi na nadcházející sezónu

Nové trendy a palety barev pro letošní jaro a léto jsou postavené na čistém základu, který je doplněn kontrastem dalších barev v podobě pulzující žluté, mátově zelené, výrazné růžové, chladivé modré v tónech chrpových květů nebo klasické černé.

Příchod jara a první slunečné dny, kterými budeme nasávat energii, vyhlížíme každým dnem. A upřímně, už se nám nechce každý den halit do několika vrstev. Nalaďte se s naším průvodcem novými trendy na nadcházející měsíce.

Trendy sezóny

Pokud jste přišla na chuť kompletům v podobě saka, vesty a kalhot už v předešlé sezóně, jen tleskáme. Jedna z našich oblíbených kombinací, která dokáže být elegantní, uvolněná a neskutečně sexy, když s ní dokážete správně pracovat. A přesně tak bude vypadat i letos. Na jaře vám udělají svou službu dlouhé kalhoty, které v létě naopak vyměníte za lehké lněné šortky. A věříme, že dost z vás si právě v tomto trendu libuje, takže se ani nebudete bát experimentovat v případě obleků s výraznou barvou či variacích tón v tónu.

(vesta - M&S, kalhoty - Stradivarius; Zalando, boty - Raid; Zalando, kabelka - Jenny Fairy; CCC, prstýnky - Mango, parfém - Byredo; Ingredients)

Kůže a semiš

Chladná rána nás jistě ještě nějakou dobu budou trápit, takže pokud jste milovnicí sukní a kůže, stále si přijdete na své. Jemnou čistou linii teď můžete doplnit o výrazný úplet.
 
(sukně - M&S, svetr, kabelka, boty, náramek - Mango, lak na nehty - Dior; Notino)

Šaty na každý den 

Ano, šaty jsou jedním z kousků, které se nosí od rána do noci. Díky jejich univerzálnosti je můžete kombinovat dle libosti a aktuální nálady. Takže ať už se pustíte do více formálního stylu nebo si zrovna budete chtít dopřát více uvolněnosti a pohodlí, nebraňte se ničemu. V prvních dnech sezóny ještě klidně vrstvěte. Saka nebo vlněné cardigany budou tím pravým.

(šaty - M&S, ponožky - Mustique; Wildmoon, kabelka - Cobá life; Wildmoon, boty - Adidas; Zalando, rozjanovač - Catrice; Notino, balzám na rty - Dior; Notino) 

Nechte vyniknout detaily

Jemné a čisté linie přímo volají po nápadných doplňcích a detailech, které dokáží vkusně rozbít a pozvednout celý outfit. Robustní doplňky uvidíme letos ve všechn podobách. Retro sluneční brýle, kabelky s výraznými křivkami nebo módní sandále. Zvolte třeba jen jeden jediný a užijte si s ním tuto sezónů.

(náramek, prstýnek - Mango, kšiltovka, kabelka, laky na nehty - H&M, boty, sluneční brýle - M&S) 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram