Nové trendy: pusťte je do svého šatníku

Nové trendy: pusťte je do svého šatníku

Jaro jako by lusknutím prstů bylo skoro za námi a už pomalu vítáme léto. Sluneční paprsky nás čím dál častěji vítají již od brzkého rána a my odhazujeme další vrstvy a toužíme pustit novou sezónu i do svých šatníků. Křížem krážem posledními kolekcemi jsme dali opět dohromady pár trendů, ze kterých můžete vybírat a třeba jim i podlehnout.

Mary Janes

Oživte vzpomínky na staré dobré časy. Pařížský styl, pokud zvolíte baleríny a pohodlnější verzi, anebo trochu punku v podobě robustních podrážek a o něco vyšších podpatků. Za nás rozhodně baleríny, protože přesně tenhle styl vypadá na noze přímo božsky.

zdroj: zalando

Vzory a střapce

Kdy jindy si užívat barev a vzorů, než na jaře a v létě. Vzorované a texturované kabelky jsou rozhodně hitem sezóny a ty se střapci se postarají o ještě více trendy look.

zdroj: zalando

Plná kapsa

A opět jedno velké zpátky do minulosti. Cargo mánie je letos téměř k nezastavení a už se netýká jen klasických kapsáčů, ale tento styl expanduje do celého šatníku, takže košile, bundy, sukně - všude samá kapsa. Ale tak zase budete mít vše při ruce.

zdroj: zalando

Denim on denim

Kombinace, která opravdu funguje, a tak se ani v této sezóně nebojte denim zkombinovat s dalším denimem, i když letos možná ještě více. Očekávejte denim s nášivkami, patchworkem, vyšitými motýlky, kamínky a jinými ozdobami, které vás vrátí o několik dekád do minulosti. 

zdroj: zalando

Pracovní uniforma

Decentní, čisté linie, lehce neforemné a pro někoho možná nudné, ale my tleskáme. Jednoduchost bude tuto sezónu diktovat estetiku kancelářských stylingů a dominovat bude minimalismus a nekonvenční formy. Co si pod tím představit? Spoustu košil, vzdušné a široké kalhoty a zajímavě střižené obleky.

zdroj: zalando
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram