LOUIS VUITTON představuje novou kolekci, ze které dýchá dokonalá letní atmosféra

LOUIS VUITTON představuje novou kolekci, ze které dýchá dokonalá letní atmosféra

Představte si procházku ulicemi Lisabonu, zasloužený relax u bazénu nebo písek hřející do plosek nohou. Jen váš čas, vaše dokonalá dovolená, na které se necháte okouzlit bezstarostnou atmosférou slunečné destinace.

Právě do tohoto módu se dostává i francouzský módní dům, který pro tyto prázdniny představuje klasické kousky i úplné novinky ve svěžím designu. Inspirací pro novou kolekci LV By The Pool byl životní styl a móda oblíbených letních destinací. V kolekci tak nechybí pohodlná móda, kterou oceníte u moře i ve městě – nechybí v ní široký výběr oblečení, kabelek, šátků, obuvi, slunečních brýlí, šperků a dalších doplňků. Hodit se budou na krátkých výletech i cestách do dalekých krajin.

foto: se svolením Louis Vuitton

Atmosféra destinací provoněných létem a hřejivými slunečními paprsky se stala hlavní inspirací pro nové, umělecky zpracované, variace Monogramu. Vzor mozaiky, hedvábné čtverce nebo grafický styl plážových osušek a polštářů, vychází z portugalských dlaždic Azulejos. Nechybí tak typické tóny modré, které evokují nekonečné nebe a mořskou hlubinu.

foto: se svolením Louis Vuitton

Kolekce LV By The Pool je pro svůj uvolněný a sofistikovaný styl jako stvořená pro cestováni. Lehounké a velmi ženské žerzejové modely, jako je sukně, šortky a šaty jsou navíc nadčasovým ztělesněním elegance. Ve vašem prázdninovém šatníku by navíc neměl chybět kaftan či pareo.

foto: se svolením Louis Vuitton

Samozřejmě nechybí ikonické kabelky, které zdobí zvětšená verze Monogramu, která kontrastuje s mozaikovým vzorem. Kromě modré tu najdete odstíny růžové či béžové. Nový materiál, připomínající rafiové lýko, vyrobený z přírodní bavlny se zdobením ve formě Monogramu propůjčuje poddajnou texturu kabelkám, obuvi a dalším doplňkům. Letní detaily zdobí modely kabelky Twist, která je ozvláštněna háčkovanými detaily v kombinaci s pestrým květinovým vzorem. Model Capucines se představuje ve variantě z přírodního ratanu a stylového tvídu. Model Coussines zase zdobí jemná propletená hedvábná šála na řetízku.

foto: se svolením Louis Vuitton

V kolekci LV By The Pool najdete také modely obuvi, které skvěle vystihují prázdninovou eleganci. Ikonou sezóny se jistě stanou dokonalé pantofle LV Isola. Prořezávané kulaté logo a motiv na podešvi jsou nepřehlédnutelné. Naopak sandály na platformě a nazouváky Starboard zaujmou kombinací přírodní bavlny. A co by to bylo za dovolenou bez slunečních brýlí v nadčasových tvarech a elegantního háčkovaného kloboučku.

foto: se svolením Louis Vuitton

Chvíle letního odpočinku si navíc můžete zpříjemnit v houpací síti s Monogramem nebo aktivně se setem pro plážový tenis. Oslavou jemného řemeslného umění je set pro stolování z porcelánu Limoges. Svým širokým záběrem kolekce přesahuje letní období a nabízí kousky, které atraktivním způsobem pozvednou kouzlo cestování. Užijte si léto s kolekcí LV By The Pool.

foto: se svolením Louis Vuitton
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram