Tajemství zdravého a přirozeného opálení? Samoopalovací kapky

Tajemství zdravého a přirozeného opálení? Samoopalovací kapky

Kdo by netoužil po dokonalém, ale zároveň zdravém opálení. S příchodem prvních paprsků je naše touha po sluncem políbené pokožce ještě větší. Objevte kouzlo samoopalovacích kapek, které dodají vaší pleti přirozené opálení.

foto: se svolením Sephora

Samoopalovací kapky, které jednoduše přidáte do svého krému, jsou doslova malým kouzlem a přímou cestou k nádherné pleti, která si po dlouhé zimě trochu barvy rozhodně zaslouží.

I když slunce a teplo milujeme, nejsme zastánci celodenního opalování a krémy s vysokým SPF jsou našimi parťáky při každodenní skin care, ale nebudeme lhát - opálená pokožka prostě vždy vypadá lépe, takže lehký bronz, který jí navíc vůbec neuškodí, jí rádi dodáme.

foto: se svolením Notino

Opálení v jediné kapce

Samoopalovací kapky dodají pleti opravdu přirozené opálení, dokonale sjednotí pleť a ve finále mohou i nahradit lehký make-up, pokud chcete docílit přirozeného looku. Navíc spousta z nich jsou doslova nabitá prospěšnými složkami péče o pleť, jako je vitamín C, kyselina hyaluronová, glycerin a peptidy, které vaší pokožce dodávají extra výživu a hydrataci po celý den.

Jak začít

Jednoduše přimíchejte pár kapek do svého oblíbeného krému, nebo pro výraznější výsledek můžete dokonce použít samostatně. Začněte s 1-2 kapkami a postupně uvidíte, jaké množství nejlépe vyhovuje vaší pleti. To správné opálení si tak můžete regulovat podle sebe. Buď si kapky přimícháte do krému každý den, nebo třeba jen jednou za týden. Tohle si zamilujete!

Nejlepší samoopalovací kapky

foto: se svolením značek

One.Two.Free! SelfTan Drops (499, Douglas), Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Face Drops (227 Kč, Notino), Drunk Elephant D-Bronzi Drops (930 Kč, Sephora), PESTLE & MORTAR, Glow Drops (849 Kč, Douglas), Coco & Eve, Sunny Honey (682 Kč, Notino)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram