Tipy, jak dosáhnout maximální relaxace díky těmto čtyřem přírodním produktům

Tipy, jak dosáhnout maximální relaxace díky těmto čtyřem přírodním produktům

Milujete okamžiky, kdy se můžete zastavit a věnovat se chvíli jen sami sobě? Dopřát si relaxační hudbu, vonnou svíčku a kvalitní pleťový krém či koupel? Pak vám tyto čtyři tipy přirostou rychle k srdci.

Voňavé okamžiky s přírodními svíčkami

Vánoce jsou nejkouzelnějším obdobím roku, které se pojí s řadou příjemných vůní. Proto také k tomuto svátečnímu období jednoznačně patří svíčky, jež mrazivým večerům dokážou dodat hřejivou domácí atmosféru. Svíčky navíc mohou posloužit i jako hezký dárek.

Máte rádi příjemně vonící svíčky, které jsou zároveň ohleduplné k přírodě? Pokud dáváte přednost výrobkům ze sójového vosku a éterických olejů před umělým aroma a parafínem, máme pro vás tip.

TVOJE SVÍČKA Šťastné a Veselé 500 ml 599 Kč / prodává tvojesvicka.cz

 

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť bez vrásek

CANNOR Kolagenový drink s 3000 mg bio - aktivního kolagenu a 50 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá omlazovat pleť zevnitř. Kolagen a kyselina hyaluronová, tělu vlastní látky zodpovědné za pružné tělo a mladistvou tvář bez vrásek, nemohou jeden bez druhého existovat. Nechybí ani acerola (vitamín C) pro optimální vstřebávání denní dávky. V unikátním Kolagenovém drinku CANNOR tak vzájemným působením zvyšují svůj omlazující účinek na strukturu pokožky.

Kolagenový drink pomáhá redukovat hloubku již vzniklých vrásek, zvyšuje pružnost pokožky kolem očí a rtů, minimalizuje projevy nezdravé životosprávy ve tváři, zpomaluje předčasné stárnutí pokožky, zmírňuje suchost pleti, pomáhá s kvalitou nehtů a vlasů, zpomaluje ochabování kontur obličeje, hydratuje a zjemňuje pokožku a dlouhodobě udržuje pleť mladistvou, pevnou a zdravou.

CANNOR Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C 695 Kč / prodává cannor.cz

 

Zimní novinka Puaree: Mléčná koupel Lavender & Ylang

Luxusní mléčná koupel z ovesného hedvábí, medu a sušeným kokosovým mlékem rozmazlí smysly a zvláční pokožku těla. Jedinečná receptura je doplněna o himalájskou sůl, sušené květy růže a mořskou řasu, která vyhlazuje, chrání před působením volných radikálů a je výborným zdrojem minerálních látek. O účinky aromaterapie se postará kombinace tří esenciálních olejů – levandule, geránia a ylang ylang. Mléčná koupel od Puaree se stane příjemným rituálem nejen v zimním období.

Použití: Nasypejte do horké vody dvě polévkové lžíce a nechte chvilku rozpustit.

Mléčná koupel od Puaree 395 Kč / prodáva puaree.cz

 

CBN konopný olej Dobré spaní. Nejsilnější kanabinoid na spánek

Nejsilnější kanabinoid na spánek je podle nových vědeckých poznatků kanabinol CBN vykazující sedativní působení. CBN konopný olej se doporučuje v případě mírných až středně těžkých poruch spánku, při nočním buzení i pro obnovení cirkadiánního rytmu (například během cestování či v náročných stresových situacích).  Česká značka Cannor zařadila do sortimentu nově CBN konopný olej Dobré spaní, který společně s 5% koncentrací CBD může pomoci zklidnit mysl a zmírňovat úzkost.

Cannor CBN konopný olej Dobré spaní 5% za 995 Kč / prodává cannor.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram