GO-14: unikát ve výrobě kožených doplňků Louis Vuitton

GO-14: unikát ve výrobě kožených doplňků Louis Vuitton

Jedinečná kombinace originálního designerského přístupu, dokonalého řemeslného zpracování a malého tajemství výroby ikonických doplňků značky Louis Vuitton. Taková je GO-14.

foto: se svolením Louis Vuitton

Kabelka GO-14 je jedním z prvních návrhů od uměleckého ředitele dámských kolekcí Louis Vuitton Nicolase Ghesquièra. Odtud také pochází její název - Ghesquière October 2014. Říjen 2014 proto, protože se právě v tomto období poprvé "objevila" na mole během debutové přehlídky Nicolase.

foto: se svolením Louis Vuitton

Aktuálně se kabelka opět vrací na scénu a v plné kráse předvádí svůj tolik charakteristický rys, kterým je síťový vzor, tzv. malletage. Křížící se vzor připomíná historickou tradici výroby kufrů, protože právě tento rafinovaný vzor se nacházel uvnitř ikonických kufrů Louis Vuitton. Geniální prvek síťoviny a lemovky dokázaly bez ohledu na otřesy při cestování držet všechny důležité věci na svém místě.

Kreativní proces vytvoření kabelky GO-14 vyžaduje více než 20 složitých kroků, při kterých doslova tančí všechny prsty zručných a přesných řemeslníků. Typickým znakem je i pečlivá tvorba patiny pro zajištění co největšího lesku či tónovaného povrchu s gradací barev, stejně jako tvorba "malletage", na kterou je potřeba na každou kabelku přesná aplikace 17 metrů dlouhé obruby. Výsledkem je skvost, který je ztvárněním dokonalosti, elegance a řemeslného umění Louis Vuitton.

foto: se svolením Louis Vuitton

Dokonalý tvar, smyslná struktura a jemná jehnětina. Moderní ikona GO-14, kterou můžete nosit mnoha různými způsoby: na rameno nebo přes díky řetízku, který je jemný jako zlatý náhrdelník; na paži nebo v ruce, protože řetízek lze díky novému systému rozdělit na dva. Milovnice klasiky a elegance zase ocení i svrchní madlo. Polstrovaný design oživen pečlivým prošíváním dodá hloubku a půvab jejím obrysům. K dispozici je v mnoha barevných variacích od temně černé přes bílou, až po tónované odstíny. Kabelka GO-14 sofistikovaně doplní každý styl.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram