V čem vyrazit na pláž? Inspirujte se letními tipy Modivo

V čem vyrazit na pláž? Inspirujte se letními tipy Modivo

Pokud u vás vládne dovolenková nálada a odpočítáváte dny, kdy konečně budete moci zabalit kufr a zamířit na letiště, máme pro vás pár tipů, co si přibalit na vaši dovolenou snů.

foto: shutterstock

Jednodílné nebo dvoudílné plavky

Sluncem zalité pláže, bezstarostná atmosféra, sladké nicnedělání a samozřejmě dokonalý outfit. Letní dovolená u moře se rozhodně neobejde bez plavek. Nejlépe nových plavek. Již několikátou sezónu jsou opravdovým hitem jednodílné plavky, které vám navíc perfektně poslouží i jako základ ke kalhotám či sukni a oversize saku.

Tyto plavky nabízí ženami oblíbená značka Undress Code s asymetrickými tvary, různými materiály a texturou. Ovšem ani dvoudílné plavky nezůstávají v pozadí. Sebevědomí a rafinované odhalování je, obzvlášť v létě, dovoleno. Zárukou nadčasového prázdninového looku jsou potom modely v pastelových barvách značek Banana Moon nebo Mission Swim.

foto: modivo

Správné obutí

Dokonalý doplněk vašeho outfitu, který by měl být trendy, ale zároveň i funkční. Při výběru obuvi promyslete, zda hodláte svůj čas trávit pouze na pláži a procházkou po promenádě nebo vás čeká i dlouhý výlet a seznamování s krajinou. Pokud vybíráte obuv na písečné pláže, dbejte na lehkost, aby se snadno nazouvala a její materiál vydržel i vyšší teploty. Dobré je zvolit takové boty, které zkombinujete k outfitu na pláž i procházku. Navíc pak zvládnete i ten nejtěžší úkol - sbalit se do jednoho kufru.

foto: modivo

Plážové doplňky nejen k vodě

Každý doplněk dokáže posunout outfit o level výše a dokáže mu tak vdechnout zcela jinou náladu. Nezapomeňte proto přibalit nejrůznější přehozy přes plavky, osušky, klobouky nebo sluneční brýle. Pareo a kimono stojí na pomyslné špičce současných trendů. Skvěle doplňují plážové outfity a dokážou jim dodat i elegantní nádech a v případě potřeby také ochránit ramena před ostrým poledním sluncem. Žádný look by nebyl úplný bez kabelky. U těch letních vsaďte na přírodní materiály. Ikonickými jsou letos zejména ty z ratanu, třtiny, bambusu nebo lehkých materiálů, jako je len nebo plátno.

foto: modivo
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram