Vánoční dárky pro ty, kteří milují sníh a veškeré zimní aktivity? Tyhle jsou stylové a praktické zároveň

Vánoční dárky pro ty, kteří milují sníh a veškeré zimní aktivity? Tyhle jsou stylové a praktické zároveň

Pokud vás chladné počasí nemůže odradit od toho, abyste si udělali pořádný výlet, vyrazili do přírody či zdolávali nějakou horu, připravili jsme perfektní tipy na vánoční dárky pro milovníky zimních aktivit a cestování.

Ať už plánujete přes zimu trávit čas na horách nebo jen na Vysočině, máme pro vás několik nápadů, které byste mohli zúročit na Štědrý den. Existuje pár menších i větších věcí, které se vám budou hodit, jsou opravdu praktické, designově koukatelné a nezaberou příliš místa.

Pro děti nerezová láhev, pro dospělé cestovní termoska  

Ani během náročného dne bychom neměli zapomínat na pitný režim. Naštěstí je tu známá skandinávská značka Stelton, která přichází s novými designovými řešeními pro každou příležitost. Pro děti a všechny, kteří mají dětskou duši, připravilo italské designérské duo Daniel Debiasi a Federico Sandri nerezové lahve s motivem oblíbených Mumínků. Lahev má objem tři čtvrtě litru a zavírá se víčkem z nerezavé oceli. Cestovní termoska To Go Click je ideální pro všechny milovníky horkých nápojů od čaje po kávu. Otevírá se systémem smart click, díky kterému je pití o poznání snadnější.

Stelton Keep Cool dětská termo-lahev na vodu MOOMIN 1 180 Kč 
Stelton To Go Click cestovní termoska / hrnek 1 060 Kč (prodává Luxurytable.cz)

 

Na cesty bez powerbanky ani krok

Co si budeme vykládat, při vytížení našich telefonů jsou powebanky nedocenitelnou maličkostí, i když ty výkonnější často váží víc, než by se slušelo a stejně tak zabírají dost místa. Proto jsme hledali a našli Nejlehčí a nejkompaktnější powerbanka s kapacitou 10000mAh. Líbit se vám bude i její tělo z karbonových vláken a to, že byla vyvinuta speciálně pro trail running a podobné aktivity, kde je hmotnost důležitá. Odolnost proti dešti zajištěná a rychlo nabíjení je základem.

Powerbanka Nitecore NB10000 GEN2 - 1 984 Kč (prodává pod7kilo.cz)

 

Se sněžnicemi světa kraj 

Znáte někoho, kdo miluje aktivní výzvy i přes zimu? Rád šlape do kopců a v náročných terénech? Pak možná oceníte tento originální a vlastně i designově vydařený dárek. Sněžnice svému majiteli usnadní pohyb po zledovatělém sněhu. Tyto sněžnice mají hliníkový rám doplněný o sklápěcí opěrku pod patou. Jeden pár váží 1,8 kg a jeho nosnost je až 100 kg.

YATE RAPTOR s hrazdou sněžnice černá/zelená 2 100 Kč (prodává apmsport.cz)

 

 Když do zimy tak funkčně 

Určitě se shodneme, že funkční oblečení je při zimních aktivitách poměrně jasný základ. Funkční mikinu navíc sportovně založení lidé, ale i ti, kteří se jen rádi procházejí při zimních mrazících, upřímně ocení. Vybíráme dámskou i pánskou a třeba uděláte někomu radost hned dvakrát.

Dámská funkční mikina REESE 1 090 Kč / Pánská funkční mikina FRIDMAR 1 199 Kč (prodává Klimatex.eu)

Sbírejte vzpomínky z cest

Rádi podnikáte vy nebo vaši známí cesty za zimními zážitky do zahraničí? Máme pro vás perfektní tip a tím je stylová klíčenka s kroužky jednotlivých zemí. Můžete si tak pokaždé připomenout, kde všude už jste byli a třeba díky tomu plánovat další cesty. Kroužky navíc můžete sbírat nejenom na designové klíčenky, ale třeba na náramky nebo řetízky. Značka Vagabond Life navíc část ze svých zisků věnuje charitativním organizacím, které chrání životní prostředí a zvířata.

klíčenka z veganské kůže 22 USD, kroužek s názvem země od 4,50 USD (prodává vagabond-life.com)

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram