Vůně 70's Mood UERMI: jiskřivé a afrodiziakální tóny si podmaní vaše smysly.

Vůně 70's Mood UERMI: jiskřivé a afrodiziakální tóny si podmaní vaše smysly.

UERMI se vrhlo po hlavě do všech nápadů, vzpour, bezprecedentních barev, tvarů a filozofie s jediným cílem - vytvořit nový parfém, který bude oslavou nálady panující v sedmdesátých letech. Intenzivní, provokativní, ironické.

A to se také povedlo! Jak už napovídá samotný název 70’s MOOD by Luca Maffei for UERMI je vůní, která vznikla na počest sedmdesátých let. Velké a kontroverzní změny spolu s nekončícím přívalem kreativity a proměny v oblasti hudby, designu, módy a celé kultury, které jsou patrné dodnes. 

foto: se svolením Uermi

Oficiálně byla vůně představena během veletrhu ESXENCE 2023 v Miláně tvůrci značky spolu s parfumerářem, kterým je Luca Maffei. Tato opulentní a afrodiziakální kompozice se otevírá svěžími a jiskřivými tóny z růžového pepře, kardamomu a bergamotu, prohřátého smyslností čokoládového květu. Krémové a sametové srdce má jednoho hlavního hrdinu - pačuli, které je nádherně zabalené do kašmíru a hedvábnosti jantarových lesů. V této vůni je olej z indonéské pačuli velmi exkluzivní, obsahující 60 % pachoulolo, extrémně hluboký a intenzivní.

foto: se svolením Uermi

„Pačuli je tak zvláštní, protože jeho vůně je extrémně bohatá, ohromující a komplexní. Esenciální olej získaný destilací jeho listů je jedinečný díky svému tónu jak teplému a vlhkému, zároveň smyslnému a štiplavému, jako klima těchto exotických zemí. To, co jsem si pro 70's MOOD představoval, je dřevitý, jantarový a silně afrodiziakální parfém: pačuli vylepšené dynamickými, jiskřivými a kořenitými tóny, jako jsou mimo jiné růžový pepř a kardamom,“ popisuje Luca Maffei.

foto: se svolením Uermi

A protože tato vůně přichází ve velkolepém stylu, nebudete věřit, ale nechybí jí ani vlastní píseň. Ta je inspirována italským rockem sedmdesátých let s texty od UERMI. Píseň složil a nazpíval Moreno Ferrara, populární italský zpěvák stejně jako umělci Mina, Celentano, Vasco Rossi, Zucchero -  70'S MOOD, I LOVE YOU!

Tuto opojnou a nezaměnitelnou vůni můžete vyzkoušet a zakoupit v parfumérii Douglas Chodov nebo online na douglas.cz.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram