Vyživující pleťová maska s Rose otto

Vyživující pleťová maska s Rose otto

Vyživující pleťová maska s esenciálním olejem Rose otto je poslední novinkou v sortimentu přírodní kosmetiky české značky Botanicus. 

Základem pro zdravou a hydratovanou pokožku je především volba správných přípravků. Používání kvalitní kosmetiky je ten nejlepší způsob, jak udržet pokožku svěží a vláčnou.  

Tato pleťová maska obsahuje kokosový olej, bambucké a avokádové máslo ideální pro okamžitou hydrataci pleti, doplněné o vitamín E, který má antioxidační účinky a zpomaluje projevy stárnutí pleti. Esenciální oleje růžové a santalové dřevo napomáhají ke zklidnění a zjemnění pokožky. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro péči o suchou a zralou pleť.

Důležitou ingrediencí tohoto výrobku je bambucké máslo, které má díky svému obsahu nasycených a nenasycených mastných kyselin, minerálů, vitamínu E a provitamínu A nezastupitelné kosmetické vlastnosti. Svým vysokým obsahem nezmýdelnitelných složek (triterpenických alkoholů, esterů a fytosterolů) je bambucké máslo ideální pro hydrataci pokožky a pro udržení jejího svěžího a pružného rázu. Zároveň slouží jako přírodní UV-filtr. Je proto základem mnoha výrobků vhodných pro suchou, zralou nebo citlivou pokožku. Bývá využíváno samostatně nebo v kombinaci s jinými vysoce hodnotnými tuky, vosky a oleji. Bambucké máslo se rychle vstřebává do pokožky, přičemž nezanechává pocit mastnoty. 

V této pleťové masce je bambucké máslo doplněno avokádovým máslem, které má antioxidační vlastnosti, zjemňuje vrásky, hydratuje, zklidňuje a zjemňuje pokožku. Směs esenciálních olejů santalové a růžové dřevo v kombinaci s rose otto pak dodává masce příjemnou vůni.

Pravidelnou a důkladnou péči potřebuje nejen pleť, ale také pokožka celého těla. Pro ty, kteří mají rádi českou přírodní kosmetiku a chtějí své pokožce dopřát kvalitní péči je ideální volbou nejen tato vyživující maska, ale také celá řada výrobků z řady růže české značky Botanicus

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram