Zelená cesta bez kompromisů: OliOla Organic Beauty pro zdravé vlasy bez šedin

Zelená cesta bez kompromisů: OliOla Organic Beauty pro zdravé vlasy bez šedin

Začínáte si všímat šedivých vlasů? Hledáte „zelenější cestu“, jak se jich zbavit? Pokud jste se ocitli na této cestě ke kráse, pak je OliOla Organic Beauty, profesionální studio krásy na Žižkově v Praze, tím správným místem, kam směřovat.

Studio prokazuje oddanost používání nejčistších a škodlivých chemických látek prostých produktů dostupných na trhu. Jejich etický přístup k péči o krásu vychází z hlubokého závazku k ochraně životního prostředí a zdraví klientů.

OliOla Organic Beauty se specializuje na holistický přístup k péči o krásu, což zahrnuje péči o pleť, manikúru, pedikúru, řasy, obočí, a také vlasy.

Vlasové studio nabízí dvě možnosti vlasového barvení. První možností jsou stoprocentní přírodní barvy, které šetří životní prostředí, ale nejsou schopny zesvětlit vlasy. Druhou možností jsou barvy takzvané zelené chemie, známé pod značkami OWAY a Original Mineral. Tyto barvy neobsahují nejškodlivější sloučeniny běžně obsažené v produktech jiných značek, ale namísto toho využívají výtažky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin. Pokud chcete měnit odstíny, melírovat či zesvětlit vlasy, jsou tyto bez-amoniakové barvy na vlasy pro vás ideální volbou. Zaručí vám zdravé, hydratované a lesklé vlasy. Ženy, které trápí šediny, se mohou spolehnout na stoprocentní překrytí.

V OliOla Organic Beauty můžete dopřát své koruně krásy také dokonalé spa. Salon nabízí sedm Head Spa procedur na řešení problémů s vlasy, včetně mnoha alternativních metod. Patří sem péče o vlasovou pokožku s nadbytkem mazu, péče o citlivou a dětskou pokožku, péče o vlasy se sklony k vypadávání, péče o pokožku s mastnými či suchými lupy, péče o slabé a poškozené vlasy, peeling & detox anebo aktivace třetího oka.

Svěřte své vlasy do rukou odborníků, kteří se perfektně postarají o vaše vlasy, aniž by ohrozili vaše zdraví či planetu. OliOla Organic Beauty salon je vaší zelenou volbou pro krásu.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram