Zpěvačka Miley Cyrus ovládla v sexy topu nejnovější vůni Gucci

Zpěvačka Miley Cyrus ovládla v sexy topu nejnovější vůni Gucci

Pozadí s ikonickým nápisem Hollywood, Miley Cyrus v hlavní roli a louka zasypaná barevnými velkými květy představuje surrealistické spojení reality a fantazie v nové parfemované vodě značky Gucci.

 

Kampaň k nové vůni navrhl kreativní ředitel značky Gucci Sabato De Sarno s perfektními záběry kameramana Tylera Mitchlla, který zpěvačku Miley Cyrus natočil, jak svižně prochází zahradou plnou květin. V pozadí hraje jeden ze zpěvaččiných nejznámějších hudebních hitů, zatímco ona se naplno ponoří do bazénu, který je rovněž plný květů. Metafora bez okolků láká, abychom se i my plně ponořili do krásné vůně parfemované vody Flora Gorgeous Orchid.

 

Flora Gorgeous Orchid značky Gucci je gurmánská květinová vůně, která mísí kontrasty a harmonie. Otevírá se sladkým a krémovým vanilkovým duem, následovaným květinovou vanilkovou orchidejí a končí osvěžujícím ozonovým akordem. Tato inovativní kombinace vanilky a ozonového akordu vytváří podmanivé, smyslné a osvěžující aroma, které inspiruje nositele, aby přijali své jedinečné vlastnosti. Gurmánská kvalita skýtá vanilku a je vyvážená mořskými tóny. Krásně navržený flakon zdobený květinovými vzory na žlutém pozadí je vítaným doplňkem ostatních parfémů Flora.

Miley Cyrus stála v popředí i předchozí vůně značky Gucci, konkrétně u parfemované vody Gorgeous Jasmine. I nyní je nositelka Grammy v šedém topu a kožených šortkách neodolatelně sexy a celé kampani tím dává podmanivý a smyslný akcent.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram