Řada Clear Proof novinkou léta od Mary Kay

Řada Clear Proof novinkou léta od Mary Kay

Nová řada Clear Proof obsahuje komplexní péči o pleť, která pomáhá vyhrát nad nepříjemným akné. 

Řada Cear Proof není úplnou novinku, aktuálně se ji však Mary Kay rozhodla rozšířit o několik dalších výrobků. Celá řada má pět produktů, které obsahují dvě procenta kyseliny salicylové. Tato kyselina má v kosmetice nezastupitelnou roli a ve vyšších koncentracích pomáhá dokonce lidem s lupenkou nebo bradavicemi. V produktech řady Clear Proof se však společně s dalším množstvím přírodních látek stará o to, aby póry po jejím použití byly čisté. Tvorbě nečistot také zabraňuje, stejně jako přebytečné produkci kožního mazu. 

Řada Clear Proof obsahuje čistící gel, sérum na čištění pórů a lokální krém na pleť se sklonem k akné. Zařazení těchto tří produktů do každodenní pečující rutiny se v dlouhodobějším horizontu postará o to, aby se kvalita vaší pleti doopravdy zlepšila a póry byly čistší. 

Mary Kay se snaží obohatit životy žen a dětí po celém světě. Globální program s názvem Krása, která se počítá zastřešuje jednu z hlavních oblastí charitativních aktivit společnosti, kterou je podpora týraných žen a dětí, onkologicky nemocných pacientů a výzkum rakoviny prsu. Například koupí pudrové tvářenky Giving Heart přispějete částkou 20 Kč na Fond ohrožených dětí. V roce 2017 navíc můžete přispět i částkou 55 korun při koupi předmětů s roztomilým motivem tučňáků MiKi & KiMi. Heboučkou deku s beránkem a ladící polštářky si navíc nezamilují jen děti, ale i dospělí!

Nezapomeňte se v létě také chránit SPF faktorem. I sluneční kosmetiku má Mary Kay ve svém portfoliu!

www.marykay.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram