Rakouský Designer outlet Parndorf je ráj pro milovnice nakupování s úžasnými slevami!

Rakouský Designer outlet Parndorf je ráj pro milovnice nakupování s úžasnými slevami!

Designer outlet Parndorf nabízí opravdu pohodlné nakupování.

Není outlet jako outlet – starší než loňskou kolekci v Pandorfu nekoupíte! Právě u nás v České republice je často známé, že když se objeví nějaký outletový obchod, nedá se v něm vlastně nakupovat. Oblečení je staré, kolekce jsou z předešlých let probrané a velikostí je k dostání jen pár a to obvykle buď XXS nebo XXL. 

Outlet v Parndorfu je však zcela jiný. Nejenže tam nekoupíte starší kolekci než tu loňskou, která dokonce u nás v Česku často v klasických buticích prodává jako nová, ale také je většina modelů k dostání téměř ve všech velikostech. Outlet Pandorf – značky pro každého, móda pro všechny! Celé outletové městečko je polohou velice strategické. Vypadá vlastně jako taková velká vesnice, kterou lemuje gigantické parkoviště, jež je většinou opravdu plné. Obchod na obchodě, kavárny, fast foody nebo restaurace, všechno je pro zákazníky k dispozici. Součástí areálu je hala nebo spíš obchodní dům, kde jsou další obchody pod jednou střechou. Ostatní jsou totiž vždy s venkovním vchodem, avšak schované pod spojeným podloubím.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ OUTLETY -KLIKNI-

Značky jako Mango, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Escada, Desigual, Aldo, Gant, Diesel a další, jsou právě v části samostatných obchodů v podloubí. Stejně jako luxusnější část outletu, kde lze nalézt značky takových módních guru jako je třeba Gucci, Burberry, Prada, Hugo Boss, Calvin Klein, Joop, Armani a mnoho další. Myslíte si, že takové světoznámé značky nemohou být zlevněny? Naopak! Tento trend se možná děje jen u nás, ale v Designer outletu můžete koupit třeba kabelku Prada s 60% slevou! Moje nejlepší kousky, které jsem tam koupila, mi budete závidět! Jak jsem již psala, outlet jsem navštívila osobně. Bylo to už poněkolikáté. Z módních úlovků mi velikou radost udělala mikina Burberry, kterou jsem koupila za pouhých 40 EUR (původní cena 200 EUR). Burberry je značka luxusní a velice drahá, ale cena této mikiny je spíše srovnatelná s mikinou Nike nebo Adidas. Dalším skvělým kupem byly kozačky Mango, kožené vysoké a nádherné, jejich cena byla 70 EUR (původní cena 150 EUR). Nemohu zapomenout na letní dřeváčky Gucci, které jsem téměř celé léto nesundala z nohy, za ně jsem zaplatila 100 EUR (původní cena 350 EUR), což je na boty Gucci velice příjemná cena. Při mém nákupním průzkumu jsem dále objevila kabelku Prada, která stála 450 EUR (původně 1100 EUR), Ralph Lauren trička a svetry zhruba okolo 15-35 EUR, spodní prádlo Calvin Klein v akci za 5-20 EUR, Tommy Hilfiger trička s límečkem za 20 EUR nebo také pudr Clinique za 10 EUR. Věřte, že značek, obchodů a slev je tam opravdu mnoho a mnoho a já mohu jejich ceny a zboží skutečně jen doporučit! Obalte si nervy dobrým jídlem nebo se na cestu hodně vyspěte, protože pokud se tam chystáte o víkendu, chce to mít opravdu pevně obalené nervy. Lidí je hodně, často až moc, ale za tak dobré „kaufy“ to přece jen stojí, co říkáte? :-)

OUTLET PARNDORF NENÍ JEDINÝ PODÍVEJTE SE

Zdroj obrázků:Mcarthurglen.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram