Redakční radosti v dubnu

Redakční radosti v dubnu

V dubnu každý z nás podniká něco jiného. Pojďte se podívat, co nás tento měsíc těší. (Kromě toho, že přišlo jaro. To máme všichni společné.)

Péťa (šéfredaktorka)

Jaro je tu... a s ním čas na obdivování přírody! Jsem moc ráda, že i má dcera má přírodu ráda, a proto některé fotky fotí ona sama. Výlety do přírody se závěrem v podobě opékání buřtů je moc fajn a my si to vždy naplno užíváme. Můj obdiv si získaly i kabelky Elega. Nová kolekce je úchvatná a já si ji nenechala ujít. Navíc Dana Morávková je krásná a elegantní dáma. Jo a podobnou poličku jako je na fotce si nechám vyrobit. Je úžasná a jednoduchá zároveň, což cením. Její čestné místo bude v ložnici, jen ještě musím rozmyslet, v jaké barvě se mi bude líbit nejvíce...

Lucka

Ani tento měsíc se neobejde bez květin, nejlépe z farmářských trhů, protože jsou hezčí a déle vydrží. Snaží se také více pečovat o vlasy, takže potřebuje celou tuhle spoustu produktů, které používá skoro každý den. Ráda v poslední době poznává nové návrháře a chodí si prohlížet jejich kolekce, je to perfektní inspirace pro novou sezónu. Škoda ale, že si nemůže pořídit všechno, co by chtěla! Neobejde se ani bez krémů od Mary Kay, které momentálně celá naše redakce testuje a ji čeká úkol nejtěžší - příprava recenze.

Janča

V dubnu už doopravdy dokončuje své svatební přípravy, o kterých vám samozřejmě průběžně hromadí informace do následných článků. Když je čas, chodí ven a užívá si rozpuku jara; kvetoucích stromů i květin, zelenající se trávy a svých psů. K tomu všemu zvládá ještě chodit běhat a doplňovat svůj šatník i nadčasovými kousky, jako jsou třeba nesmrtelné malé černé a rudé lodičky. 

Verča

Původní plán na duben nebyl jen o nakupování, ale když se měsíc blíží ke konci, přijde mi, že to tak vypadá. Sluneční paprsky ve mně probouzejí dvě věci - chuť na odpočinek, dovolenou a moře a inspiraci. Z vlny inspirace se mi pak doma v počítači hromadí texty o všem a o ničem, o lásce, strastech, štěstí a životě. A chuť na dovolenou mi připomíná, že než najdu tu správnou, měla bych být alespoň připravená. Takže po několika letech shánění plavek se mi letos poštěstilo a dokonce dvakrát. Oboje plavky naprosto miluju a věřím, že mé city zesílí, až se v nich budu povalovat na pláži. Přibyla mi také basic trika, kterých není nikdy dost a harémové kalhoty na spaní. Kromě dovolené plánuji ještě reogranizaci nábytku a novou barvu na zdi, takže se rozhoduji, jak to všechno udělám a jaká z fialových to nakonec vyhraje...

Duben je skvělým měsícem. Přinesl s sebou tolik nového.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram