Reem Acra přidala do svatební kolekce černé závoje a stuhy

Reem Acra přidala do svatební kolekce černé závoje a stuhy

Svatební kolekce značky Reem Acra se otevřela černými modely, které zanechaly údiv. Návrhářka k nim ale měla svůj důvod.

Otevřít kolekci svatebních šatů s dvanácti černými modely chce odvahu. Ve skutečnosti za nimi ale nebylo nic špatného. Reem Acra je brala jako oslavu diamantů, kterými byly šaty doplněny: "Byla to oslava diamantů. Chtěli jsme, aby to bylo sexy, moderní a velmi luxusní a elegantní. Namísto pouhého odprezentování svatebních šatů jsem se raději rozhodli pro oslavu vděku a úcty k ženám." Drahé kameny byly značky Tiffany & Co., s níž Reem Acra slaví dvacetileté výročí partnerství. 

Když už jsme u představy černých perel a diamantů, určitě nejsme sami, komu se vybaví Audrey Hepburn v proslulém filmu Snídaně u Tiffanyho. Některým modelkám chyběla už jen cigareta a drdol a byly naprosto totožné. Po černých šatech se přehlídka konečně posunula směrem ke svatebním modelům. Nádherné honosné róby s povrchovým leskem, krajkovanými rukávky a jako doplněk vysoké rukavičky ve skutečnosti nenásledovaly žádný z aktuálních trendů, ale kráčely ve stopách ověřené klasiky. 

V několika posledních modelech návrhářka propojila eleganci a luxus svatebních šatů a bílé krajky s černými detaily - uvázané stuhy v pase, černé rukavičky a dokonce i černý závoj. Díky tomu se Reem Acra postarala o naprosto jedinečný look. Těžko říci, zda by se našly tak odvážné nevěsty, které by si na vlastní svatbu vzaly černý závoj. Jako trend na přehlídkové molo ale bombastické!

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram